Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

John F. Kennedy byl válečný hrdina, zachránce světa a neskutečný kurevník

staré John F. Kennedy byl válečný hrdina, zachránce světa a neskutečný kurevník
Když nemáte příliš představivosti, profilujete frajera podle toho, kolik žen dokáže dostat do postele. Když máte trochu představivosti, budete si ho nejspíš vykreslovat podle toho, jak je úspěšný v práci, jestli je  pohledný, vtipný a sympatický. Když máte chorobnou představivost, budete poměřovat frajera podle toho, kolikrát zachránil svět. A snad jenom jedna osoba v historii splňuje všechny tyhle definice....chcete vědět víc?
datum vydání: 7/10/2022 17:45:23 nyní   John Lennon: Nejen hvězda, ale i šovinista a závislák, který pro ránu nešel daleko
Legendární kapela Beatles má své fanoušky po celém světě, málokdo z nich ale ví, že jeden z jejích nejznámějších členů, John... Osobnosti zajímavost
 • Osobnosti
 • datum vydání: 7/10/2022 16:50:42 1-3 h Ticho a hluboký klid [Paul.T. Harris (ed.), John Main / Vyšehrad]
  John Main sepsal před svou smrtí v roce 1982 několik knih o kontemplativní modlitbě, předkládaný soubor je však jediný, v němž je podstata jeho učení shrnuta v jediném svazku.
  datum vydání: 7/10/2022 16:32:12 1-3 h Princ Harry, Elton John a další celebrity žalují bulvár kvůli odposlechům
  Britský princ Harry, zpěvák Elton John a další osobnosti podali žalobu na vydavatele bulvárního deníku Daily Mail. Je to kvůli odposlouchávání telefonních hovorů a dalšímu hrubému narušování soukromí, informovala BBC. Vydavatelství Associated Newspapers obvinění důrazně odmítlo.
  datum vydání: 7/10/2022 10:40:09 dnes Biden omilostní lidi co drželi marihuanu. Princ Harry a Elton John žalují Daily Mail za odposlechy
  Dobré ráno! Je 280. den roku, svátek má Justýna, před 109 lety Henry Ford zavedl výrobní linku. Přečtěte si nejdůležitější zahraniční zprávy dne.
  datum vydání: 7/10/2022 09:40:59 dnes Biden omilostní lidi co drželi marihuanu. Princ Harry a Elton John žalují Dail Mail za odposlechy
  Dobré ráno! Je 280. den roku, svátek má Justýna, před 109 lety Henry Ford zavedl výrobní linku. Přečtěte si nejdůležitější zahraniční zprávy dne.
  datum vydání: 6/10/2022 18:04:02 včera John Wolfhooker + The Valentines v AC Klub HK
  Kapela John Wolfhooker vyráží na své podzimní turné a jako první... | Hradec Králové - (2022-10-13 19:00:00 - 2022-10-13 00:00:00)
  datum vydání: 5/10/2022 08:58:16 2 dny Johnová (Praha sobě): Zelená pro budování kvalitnější sítě rezidenčních služeb pro seniory
  Praha má jednotnou metodiku posuzování stavebních projektů rezidenčních sociálních služeb pro seniory
  datum vydání: 4/10/2022 05:41:18 3 dny Saturday Night In San Francisco [Paco de Lucia, Al di Meola, John McLaughlin / Sony Music]
  Saturday Night In San Francisco je živá nahrávka tria Al Di Meola, John Mclaughlin a Paco De Lucia.
  datum vydání: 3/10/2022 15:45:27 4 dny Atentáty na Hitlera [John Grehan / Zoner Press]
  Spiknutí mnoha osob, ale i jednotlivci, kteří se postavili čelem k nebezpečí s jediným cílem – zlikvidovat Adolfa Hitlera.
  datum vydání: 3/10/2022 14:49:42 4 dny Dwayne Johnson: The Rock [Matt Springer / XYZ]
  Chcete odhalit příběh za mimořádným úspěchem jedné z nejznámějších celebrit současnosti – Dwayna „The Rock“ Johnsona?
  staré Británie: Tupá, bezohledná Librium Liz je možná ještě horší než Mayová a Johnson
   Robotická premiérka projevila v rozhlasových rozhovorech nulové povědomí o škodách, které napáchala Nejprve omluva. Nikdy jsem neměl Theresu Mayovou překřtít na "Maybot", píše John Crace. Ze zpětného   pohledu ve srovnání s Trussovou  se zdá, že Mayová vlastně nebyla tolik  robotická, byla vlastně i   pozitivně emocionálně přítomná. Dojímavá a milá. Téměř funkční. I když ne zcela kompetentní. Rozhodně ne jako kus šrotu z osmdesátých let, jak se vždycky zdála, když byla premiérkou.  Ale toryové si s námi jen hrají. Je to, jako by si poslanci řekli: "Tak vy si myslíte, že David Cameron je k ničemu? Jen počkejte, až vám dáme Theresu." A když už jsme měli Mayové všichni asi tak dost, dali nám místo ní narcistického, sociopatického lháře.A teď, aby toho nebylo málo - alespoň v to doufáme; přece se snad proboha  nenajde další, kdo by byla ještě horší? - nám přistála do premiérské funkce  Liz Trussová. Někdo  kdo je nejen tupý a robotický, ale i natolik bezohledný, že dokáže přivést celou zemi k bankrotu. Ideoložka, která má jen chabé povědomí o realitě. Na Trussovou vždycky čeká práce v automatizovaném call centru: je to  smyčka bez smrti, která z vás vysaje život.
  staré 18 [Jeff Beck, Johnny Depp / Warner Music]
  Legendární kytarista a hollywoodský vampír společně natočili album nejrůznějších cover verzí. Předělali nahrávky The Beach Boys, Johna Lennona, Killing Joke nebo Velvet Underground. A doplnili je dvěma původními skladbami, které složil Johnny Depp.
  staré John Wolfhooker v Praze
  ČTVRTEK 15. PROSINCE 2022 V 14:00John Wolfhooker - PRAHA + Pam RabbitRock... | Praha 1 - (2022-12-15 20:00:00 - 2022-12-15 00:00:00)
  staré Zpěvák Johnny Cash si pečlivě naplánoval dům, život však dopadl jinak
  V roce 1961 si postavil slavný Johnny Cash dům o rozloze necelých 420 metrů čtverečních ve venkovském Casitas Springs v Kalifornii. Hledal klidné místo, kde by mohl uniknout svému bouřlivému životnímu stylu.
  staré Olivia Newton-Johnová by slavila narozeniny. Truchlící manžel zavzpomínal, jak spolu málem přišli o život na širém moři
  Na začátku srpna tento svět ve věku 73 let opustila herečka a zpěvačka Olivia Newton-Johnová. Ta by se touto dobou dožila svých 74. narozenin, tudíž nyní nastalo období, kdy na ni rodina vzpomíná. Manžel se s jejími fanoušky podělil o vzpomínku na to, jak se spolu téměř nevrátili ze širého moře.
  staré Tribute to giants of the saxophone John Coltrane, Stan Getz, Sonny Rollins, Lester Young
  Připravili jsme si pro Vás nový a ojedinělý hudební projekt věnovaný... | Praha - (2022-10-06 19:30:00 - 2022-10-14 00:00:00)
  staré Adina i kimči na divadle, John Williams nebo Lucie. Týdenní tipy od 26. září do 2. října
  Na přelomu září a října nepřehlédněte další jevištní biografii Adély Stodolové – tentokrát o Adině Mandlové, divadelní politickou esej s příchutí kimči, soundtrackový výběr Johna Williamse v podání Filmové filharmonie nebo koncert Lucie plný aranžmá jejich hitů i...
  staré Atentáty na Hitlera [John Grehan / Zoner Press]
  Spiknutí mnoha osob, ale i jednotlivci, kteří se postavili čelem k nebezpečí s jediným cílem – zlikvidovat Adolfa Hitlera.
  staré Michael McGoldrick & John McCusker & John Doyle v Praze
  Konečně! Do Čech přijíždí trojice stěžejních představitelů... | Praha 10 - (2022-10-02 20:00:00 - 2022-10-02 00:00:00)
  staré Legenda se vrací do Rudolfina. FILMharmonie zahájí novou sezónu s ikonickými melodiemi Johna Williamse
  Filmová filharmonie otevírá sezónu v té nejlepší společnosti. S Indianou Jonesem, Hanem Solem nebo Harrym Potterem dorazí do Rudolfina nesmrtelné hity filmového mága Johna...
  staré FILMharmonie: John Williams
  John Williams, velikán filmové hudby, oslavil v tomto roce své 90.... | Praha 1 - (2022-10-01 19:30:00 - 2022-10-01 00:00:00)
  staré Rukojmí okupantů na svobodě: John (59) promluvil o měsících mučení. V cele mu zemřel přítel
  59letý Brit, kterého v rámci výměny zajatců pomohl osvobodit ruský oligarcha a bývalý majitel fotbalového klubu Chelsea Roman Abramovič, přežil čtyři měsíce v zajetí ruských okupantů. Dny a noci trávil v malé cele spolu s několika dalšími vězni, protrpěl brutální výslechy, bití a mučení elektrošoky a stal se svědkem smrti svého kolegy. Veterán John Harding je po půl roce stráveném na Ukrajině zpátky doma se svou rodinou.
  staré Johnová (Praha sobě): Nová pobytová služba pro dospělé Pražany s autismem
  Diakonie Praha ve spolupráci s hlavním městem včera slavnostně otevřela novou pobytovou sociální službu pro Pražany s těžší formou autismu, kteří potřebují individuální, intenzívní, a hlavně neustálou péči.
  staré Expremiér Johnson se obrátil na Putina: Rusové nechtějí bojovat. Rekruti budou trpět
  Ruská částečná mobilizace je „katastrofa“, „ruští rezervisté budou hrozně trpět“, „Rusové nechtějí, aby je Putin obětoval na oltáři svého ega“, i to zaznívá ze Západu poté, co ruský prezident Vladimir Putin ve středu vyzval k mobilizaci. Proti Putinovi ostře vystoupil třeba i britský expremiér Boris Johnson, právě on se nechal slyšet, že Rusové netouží potom být obětovaní v Putinově válce, uvedl list Daily Mail.
  staré Johnny Depp má prý vážný vztah Sbalil svou právničku!
  Nová láska je na světě! Zdá se, že herec Johnny Depp (59) se zamiloval do své advokátky Joelie Richové (37). 
  staré Hanke (Johns Hopkins Un.): US ekonomika na 80% míří do recese. MĹŻĹľe za to Fed a pĹ™ehnaná snaha podpoĹ™it peněžnĂ­ zásobu v roce 2020
  Podle zářijového CNBC Fed Survey ekonomové s pravděpodobností na 52% míní, že by americká ekonomika mohla v následujících 12 měsících poklesnout do recese.Podle některých účastníků průzkumu je šance na recesi vyšší než 50%.
  staré Jak selhat jako terapeut [John V. Flowers, Bernard Schwartz / Portál]
  Kniha představuje 50 nejběžnějších, výzkumem podložených chyb, kterých se psychoterapeuti ve své praxi dopouštějí.
  staré Blue Train [John Coltrane / UNIVERSAL MUSIC]
  Blue Train je studiové album Johna Coltranea, které vyšlo v lednu 1958 u Blue Note Records.
  staré Johnová (Praha sobě): Dřív tito lidé končili v ústavech nebo v psychiatrické léčebně
  Hlavní město otevírá další sociální služby pro rodiny s dětmi se zdravotním znevýhodněním i bydlení s vysokou mírou péče pro dospělé Pražany s autismem
  staré Kreslení a pozorování ptáků [John Muir Laws / Zoner Press]
  Nechte se unést na křídlech nejen kreslicí příručky uznávaného přírodovědce a umělce Johna Muira Lawse!
  staré Johnová (Praha sobě): Katalog pražských hřbitovů se rozšíří, bude se věnovat také jejich budoucímu rozvoji
  Katalog pražských hřbitovů je součástí manuálu, který Praha schválila v loňském roce. Rozhodnutím o rozšíření katalogu o další pražské hřbitovy reagují pražští radní na zájem městských částí.
  staré John Malkovich uvede v Praze světovou premiéru další one man show
  Praha - Americký herec John Malkovich uvede v Praze ve světové premiéře hru The Infamous Ramirez Hoffman. Jde opět o divadlo jednoho herce, ve kterém vystupuje sám Malkovich jen za doprovodu...
  staré John Malkovich uvede v Praze světovou premiéru další one man show
  Praha - Americký herec John Malkovich uvede v Praze ve světové premiéře hru The Infamous Ramirez Hoffman. Jde opět o divadlo jednoho herce, ve kterém vystupuje sám Malkovich jen za doprovodu...
  staré Kolář (TOP 09): Radní Johnová má takový zlozvyk – ráda se mstí
  Komentář na facebookovém profilu k poslednímu zasedání pražského zastupitelstva před volbami
  staré Draží se Bentley Continental, který patřil Siru Eltonu Johnovi. Má speciální audio systém vyrobený na míru
  Je to jen pár týdnů, co byl v aukci za velmi vysokou sumu prodán Ford Escort, který vlastnila britská královská rodina a jezdila s ním princezna Diana. Pře několika málo dny se do dražby dostal další velmi zajímavý vůz s vazbami na Velkou Británii. Tentokrát Bentley Continental R, který byl několik let ve vlastnictví slavného hudebníka Sira Eltona Johna. Cena je ovšem násobně nižší. Jde vůz z roku 1992, který má najeto jen asi 154 000 kilometrů. Slavný zpěvák si jej pořídil jako první majitel a vlastnil jej čtyři roky. Dle všeho Continental R v dokonalém stavu, a to jak co se designové stránky týče, tak po stránce technické. Pod kapotou je přeplňovaný osmiválec o objemu 6,75 litru, který je naladěn na 330 koní. Samozřejmostí je v tomto voze automatická převodovka, která v roce 2002 prošla výměnou. .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .postImageUrl , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text-area { min-height: 80px; position: relative; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:visited , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:active { border:0!important; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .clearfix:after { content: ""; display: table; clear: both; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f { display: block; transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; width: 100%; opacity: 0.8; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; background-color: #E74C3C; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:active , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; background-color: #C0392B; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text-area { width: 100%; position: relative; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ctaText { border-bottom: 0 solid #fff; color: #eaeaea; font-size: 16px; font-weight: bold; margin: 0; padding: 0; text-decoration: underline; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .postTitle { color: #FFFFFF; font-size: 16px; font-weight: 600; margin: 0; padding: 0; width: 100%; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ctaButton { background-color: #C0392B!important; color: #eaeaea; border: none; border-radius: 3px; box-shadow: none; font-size: 14px; font-weight: bold; line-height: 26px; moz-border-radius: 3px; text-align: center; text-decoration: none; text-shadow: none; width: 80px; min-height: 80px; background: url(https://auto-mania.cz/wp-content/plugins/intelly-related-posts/assets/images/simple-arrow.png)no-repeat; position: absolute; right: 0; top: 0; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover .ctaButton { background-color: #E74C3C!important; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text { display: table; height: 80px; padding-left: 18px; top: 0; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f-content { display: table-cell; margin: 0; padding: 0; padding-right: 108px; position: relative; vertical-align: middle; width: 100%; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:after { content: ""; display: block; clear: both; } Přečtěte si také:  Černý Ford Escort RS Turbo S1 princezny Diany byl v aukci prodán za více než 20 milionů korun Tmavě modrý vůz, jehož lak kromě pár ranek od kamínků není poškrábaný ani zašlý, je v aukci společně s kompletní servisní historií. A také se speciálním audiosystémem MB Quart s čtrnácti reproduktory a trojicí zesilovačů. Na tu dobu velká hudební paráda. Po Eltonu Johnovi jej vlastnil jen jeden další majitel, který také k vozu přidává osobní dopis, ve kterém popisuje, co s ním zažil a jak si ho od zpěváka, respektive jeho nahrávací společnosti, koupil. A cena? Ta stále roste. Vůz je totiž k dispozici přes online aukční síň Car and Classic, přičemž přihazování probíhá až do úterý 13. září. V době psaní článku se pohybovala na částce 28 000 liber, tedy asi 790 000 Kč. Dá se ale očekávat, že konečná prodejní cena bude vyšší.
 • .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .postImageUrl , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text-area { min-height: 80px; position: relative; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:visited , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:active { border:0!important; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .clearfix:after { content: ""; display: table; clear: both; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f { display: block; transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; width: 100%; opacity: 0.8; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; background-color: #E74C3C; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:active , .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; background-color: #C0392B; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text-area { width: 100%; position: relative; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ctaText { border-bottom: 0 solid #fff; color: #eaeaea; font-size: 16px; font-weight: bold; margin: 0; padding: 0; text-decoration: underline; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .postTitle { color: #FFFFFF; font-size: 16px; font-weight: 600; margin: 0; padding: 0; width: 100%; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ctaButton { background-color: #C0392B!important; color: #eaeaea; border: none; border-radius: 3px; box-shadow: none; font-size: 14px; font-weight: bold; line-height: 26px; moz-border-radius: 3px; text-align: center; text-decoration: none; text-shadow: none; width: 80px; min-height: 80px; background: url(https://auto-mania.cz/wp-content/plugins/intelly-related-posts/assets/images/simple-arrow.png)no-repeat; position: absolute; right: 0; top: 0; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:hover .ctaButton { background-color: #E74C3C!important; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .centered-text { display: table; height: 80px; padding-left: 18px; top: 0; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f-content { display: table-cell; margin: 0; padding: 0; padding-right: 108px; position: relative; vertical-align: middle; width: 100%; } .ubbdd3b7e7366b0d1877a8ca507ee7d8f:after { content: ""; display: block; clear: both; } Přečtěte si také: Černý Ford Escort RS Turbo S1 princezny Diany byl v aukci prodán za více než 20 milionů korun
 • Car and Classic
 • staré Smrt královny Alžběty II. musí být oznámena všem: Včelař John proto informoval i její úly
  Zprávu o smrti královny Alžběty II. dostaly i královské včely. Informoval je královský včelař John Chapple. Jde o dlouhou tradici, podle níž se o smrti panovníka musí dovědět v království naprosto všichni, napsal bulvární list Daily Mail.
  staré Howe, John - Poutníkem po Středozemi
  Tento ilustrovaný cestopis nás provede po Tolkienově Středozemi. John Howe, ilustrátor a výtvarník, bere čtenáře na místa z Tolkienových příběhů a poodhaluje nejen zásadní události bájného světa, jako jsou bitvy napříč věky, ztracená království a prastaré mýty, ale i místa, která Tolkien ve svém díle jen nastínil, jako třeba království dalekého severu nebo země za širými moři. Kniha obsahuje kresby a výtvarné návrhy vytvořené pro filmy, ilustrace Středozemě i desítky nových maleb a skic. Datum vydání: 09.09.2022
  staré Alžběta II. byla největším britským diplomatem, řekli Trussová i Johnson
  Londýn - Královna Alžběta II. byla největším britským diplomatem a její oddanost povinnostem byla příkladem pro všechny, řekla premiérka Liz Trussová na dnešním zasedání dolní komory...
  staré Alžběta II. byla největším britským diplomatem, řekli Trussová i Johnson
  Londýn - Královna Alžběta II. byla největším britským diplomatem a její oddanost povinnostem byla příkladem pro všechny, řekla premiérka Liz Trussová na dnešním zasedání dolní komory...
  staré Poutníkem po Středozemí [John Howe / Slovart]
  Tento ilustrovaný cestopis nás provede po Tolkienově Středozemi. John Howe, ilustrátor a výtvarník, bere čtenáře na místa z Tolkienových příběhů a poodhaluje nejen zásadní události bájného světa, jako jsou bitvy napříč věky, ztracená království atd.
  staré „Nikdo nebyl jako ona.” Zelenskyj, Donald Trump, Boris Johnson. Všichni truchlí
  Politici z celého světa vyjádřili své pohnutí nad smrtí britské panovnice Alžběty II., která úřadovala rekordních sedmdesát let.
  staré Boris Johnson vzdal hold královně neobvykle dlouhým a emotivním textem
  Bývalý britský premiér Boris Johnson zveřejnil na Twitteru rozsáhlý text, ve kterém vzdává hold zesnulé královně Alžbětě II. Moderátoři speciální relace BBC ho v živém vysílání přečetli celý s vysvětlením, že je potřeba to slyšet, protože „to je opravdu něco“.
  staré Hudba jako únik z trpké reality. Desperát Johnny Cash několikrát „vstal z mrtvých“
  Je považován za legendu country, ale jeho tvorba byla rozmanitá a zahrnovala i rock-and-roll, blues nebo folk. Hned několikrát obdržel Grammy a tuto cenu získal mimo jiné i za celoživotní dílo. Řeč je o Johnnym Cashovi, muži s podmanivým hlasem, který po sobě zanechal stovky krásných písní. Celým jeho životem se ale jako temná linka táhla i jeho závislost na alkoholu a drogách.
  staré Případy Johna Thorndykea [Richard Austin Freeman / Splendidum družstvo]
  Na přelomu 19. a 20. století se Brit Richard Austin Freeman (1862-1943) stal autorem, s nímž se ve světě detektivní literatury počítalo, a představil nezapomenutelného Dr. Thorndykea, raného forenzního detektiva.
  staré KOMENTÁŘ: Ruské naděje padly, odchod Johnsona Moskvě nepomohl
  Naděje, které dával Kreml najevo při pádu Borise Johnsona, se nenaplnily. Britští konzervativci totiž rozhodli, že ho nahradí bývalá ministryně zahraničí Liz Trussová, která zastávala vůči ruské agresi stejně tvrdě odmítavý postoj jako skončivší britský premiér.
  staré Johnová (Praha sobě): Praha posiluje programy na podporu přechodů dospívajících z ústavní a pěstounské péče
  Rada hl. m. Prahy v pondělí schválila dvě memoranda na podporu dětí vyrůstajících v ústavní péči a mladých lidí opouštějících ústavní a pěstounskou péči.
  staré Fotky: Boris Johnson předal štafetu. Královna jmenovala Trussovou premiérkou
  Odcházející premiér Boris Johnson přednesl v Downing Street projev na rozloučenou. Řekl, že jeho funkční období se „nečekaně změnilo ve štafetový závod – v polovině změnili pravidla“. Vyzval přitom k podpoře své nástupkyně.
  staré Pověření od královny: Británie má novou premiérku. Liz Trussová nahradila Borise Johnsona
  Britská královna Alžběta II. ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijala demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády pak jmenovala dosavadní ministryni zahraničí Liz Trussovou, která byla ve vnitrostranickém hlasování zvolena šéfkou Konzervativní strany místo Johnsona.
  staré Johnson královně předal rezignaci, nástupkyně Trussová nechala Alžbětu čekat
  Britská královna Alžběta II. ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijala demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády nyní jmenuje dosavadní ministryni zahraničí Liz Trussovou, která byla ve vnitrostranickém hlasování zvolena šéfkou Konzervativní strany místo Johnsona.
  staré Johnson přijel na zámek Balmoral, Alžběta II. ho odvolá z funkce
  Londýn/Balmoral - Končící britský premiér Boris Johnson dorazil na zámek Balmoral ve Skotsku, kde jej královna Alžběta II. oficiálně odvolá z funkce, informovala televize Sky News. Budoucí...
  staré Johnson přijel na zámek Balmoral, Alžběta II. ho odvolá z funkce
  Londýn/Balmoral - Končící britský premiér Boris Johnson dorazil na zámek Balmoral ve Skotsku, kde jej královna Alžběta II. oficiálně odvolá z funkce, informovala televize Sky News. Budoucí...
  staré Johnson přijel na zámek Balmoral, Alžběta II. ho odvolá z funkce
  Londýn/Balmoral - Končící britský premiér Boris Johnson dorazil na zámek Balmoral ve Skotsku, kde jej královna Alžběta II. oficiálně odvolá z funkce, informovala televize Sky News. Budoucí...
  staré Johnson královně předal rezignaci, letadlo s nástupkyní Trussovou se zpozdilo
  Britská královna Alžběta II. ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijala demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády potom jmenuje dosavadní ministryni zahraničí Liz Trussovou, která byla ve vnitrostranickém hlasování zvolena šéfkou Konzervativní strany místo Johnsona.
  staré Jsem jako nosná raketa. Johnson naposledy vystoupil v Downing street
  K podpoře nastupující premiérky Liz Trussové vyzval v úterý ráno odcházející šéf britské vlády Boris Johnson, když se loučil s premiérským sídlem v londýnské Downing street. Před cestou ke královně Alžbětě II. do Skotska Johnson vyzdvihl ekonomické, politické i diplomatické úspěchy své vlády.
  staré Johnson před cestou ke královně naposledy vystoupil v Downing street
  Londýn - K podpoře nastupující premiérky Liz Trussové vyzval dnes ráno odcházející šéf britské vlády Boris Johnson, když se loučil s premiérským sídlem v londýnské Downing street....
  staré Johnson před cestou ke královně naposledy vystoupil v Downing street
  Londýn - K podpoře nastupující premiérky Liz Trussové vyzval dnes ráno odcházející šéf britské vlády Boris Johnson, když se loučil s premiérským sídlem v londýnské Downing street....
  staré „Jako raketa spadlá do Pacifiku“. Johnson a Trussová míří za královnou
  K podpoře nastupující premiérky Liz Trussové vyzval ráno odcházející šéf britské vlády Boris Johnson, když se loučil s premiérským sídlem v londýnské Downing Street. Před cestou ke královně Alžbětě II. do Skotska Johnson vyzdvihl ekonomické, politické i diplomatické úspěchy své vlády.
  staré Johnson před cestou ke královně naposledy vystoupil v Downing street
  Londýn - K podpoře nastupující premiérky Liz Trussové vyzval dnes ráno odcházející šéf britské vlády Boris Johnson, když se loučil s premiérským sídlem v londýnské Downing street....
  staré Johnson s růžovou Carrie se loučili v Londýně. Trussovou jmenuje Alžběta II. v letním sídle
  Britská královna Alžběta II. dnes ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijme demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády potom jmenuje dosavadní ministryni zahraničí Liz Trussovou, která byla ve vnitrostranickém hlasování zvolena šéfkou Konzervativní strany místo Johnsona.
  staré Alžběta II. přijme v letním sídle demisi Johnsona. Jmenuje Trussovou, premiérku čeká první projev
  Britská královna Alžběta II. dnes ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijme demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády potom jmenuje dosavadní ministryni zahraničí Liz Trussovou, která byla ve vnitrostranickém hlasování zvolena šéfkou Konzervativní strany místo Johnsona.
  staré Boris Johnson dnes rezignuje, královna jmenuje premiérkou Liz Trussovou
  Londýn - Britská královna Alžběta II. dnes ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijme demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády potom jmenuje dosavadní...
  staré Mimoni, E.T. mimozemšťan i Boris Johnson, to vše bylo vidět v zahradách jediné vesnice v rámci přehlídky strašáků
  E.T. mimozemšťan, Mimoňové, ale třeba i Boris Johnson rozložený v křesílku a spousta dalších figurek a postav byla v minulých dnech k vidění na zahradách v anglické vesnici Brinklow, v hrabství Warwickshire. Tamní obyvatelé pořádají totiž svou oblíbenou přehlídku vlastnoručně vyrobených strašáků. A kdo vesnici v těchto dnech navštívil, o jedné věci už nepochybuje. Tady bydlí lidé, kteří mají smysl pro humor, navíc jsou neobyčejně kreativní.
  staré Boris Johnson dnes rezignuje, královna jmenuje premiérkou Liz Trussovou
  Londýn - Britská královna Alžběta II. dnes ve svém skotském letním sídle Balmoralu přijme demisi končícího britského premiéra Borise Johnsona. Do čela vlády potom jmenuje dosavadní...
  actual not cached