Kurzy ze dne: 16.04.2021 || EUR 25,925 || USD 21,633
sobota 17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf, zítra má svátek Valérie
17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf

( Nalezeno 11 článků )

staré
...chcete vědět víc?
staré Zase nezdar. Pro Spilkovou skončil turnaj v Greensboro po druhém kole
Klára Spilková neprošla počtvrté za sebou na golfovém okruhu LPGA cutem. Tentokrát Češka neuspěla v Greensboro a na turnaji Drive On Championship obsadila s pěti ranami nad par dělené 86. místo. V čele je Američanka Ally McDonaldová s deseti ranami pod normou hřiště.
staré Pro Spilkovou skončil turnaj LPGA v Portlandu po druhém kole
Pro golfistku Kláru Spilkovou skončilo účinkování na turnaji okruhu LPGA v Portlandu po druhém kole. Na severozápadě USA obsadila se šesti ranami nad par dělenou 128. příčku. Před finále vede se skóre -12 Angličanka Mel Reidová.
staré Golfový turnaj LPGA i se Spilkovou je kvůli požárům zkrácen
Golfový turnaj žen okruhu LPGA v Portlandu je kvůli požárům zkrácen ze čtyř na tři kola. Akce, do které zasáhne i česká hráčka Klára Spilková, se uskuteční od pátku do neděle na 54 jamek.
staré Spilkovou trápí záda, musela vzdát major v Kalifornii
Klára Spilková odstoupila kvůli problémům se zády už po prvním kole majoru ANA Inspiration v kalifornském Rancho Mirage.
staré Spilkovou je doma ráda. Čeká ji Ladies Open a doufá v přízeň berounského hřiště
Po čtyřech letech se nejlepší česká golfistka Klára Spiková představí na turnaji v domácích podmínkách. Členka elitního okruhu LPGA, na kterém působí druhým rokem, bude od pátku hrát Tipsport Czech Ladies Open, jenž je součástí okruhu Ladies European Tour. Spilková doufá v přízeň berounského hřiště. Přímé přenosy z akce odvysílá o víkendu ČT sport a web ctsport.cz.
staré Spilkovou čeká na turnaji LPGA v Sylvanii boj o cut
Golfistce Kláře Spilkové nevyšel vstup do turnaje LPGA Tour v Sylvanii. Češka zahrála v prvním kole Marathon Classic v Ohiu čtyři rány nad par, je na děleném 137. místě a ve druhém kole bude bojovat o cut.
staré Golfistku Spilkovou čekají po koronaviru čtyři turnaje v řadě
Po téměř půlroční přestávce zaviněné koronavirem se znovu rozběhne ženský golfový okruh LPGA. Mezi 144 hráčkami na novém tříkolovém turnaji Drive on Championship se od pátku v Toledu v Ohiu objeví i jediná česká hráčka ve vrcholné světové sérii Klára Spilková.
staré Golfistku Spilkovou nově trénuje v Česku žijící Američan Lavoie
Nejlepší česká golfistka Klára Spilková začala spolupracovat s novým trenérem. Lukáše Martince po čtyřech letech střídá Američan Gregg Lavoie, který žije v Praze a ještě stále hraje jako profesionál.
staré Životní výsledek pro Spilkovou. V Boca Raton udržela osmé místo
Golfistka Klára Spilková skončila na turnaji v Boca Raton na dělené osmé pozici, výrazně si posunula nejlepší umístění na okruhu LPGA a poprvé se dostala do elitní desítky. Loni byla pětadvacetiletá česká hráčka v premiérové sezoně na LPGA nejlépe 32. na Havaji.Další články k tématu:Spilková v ráži, před finálovým kolem dělí na Floridě osmé místo