Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 02.03.2021 || EUR 26,140 || USD 21,733
středa 3.března 2021, Týden: 10, Den roce: 062,  dnes má svátek Kamil, zítra má svátek Stela
3.března 2021, Týden: 10, Den roce: 062,  dnes má svátek Kamil


( Nalezeno 20 článků )

staré
...chcete vědět víc?
staré Vandal v MoravskĂ©m krasu znovu polepuje cedule moravskou orlicĂ­
Správa Chráněné krajinné oblasti Moravský kras se po třech letech znovu potýká s přelepováním malých státních znaků na cedulích moravskými orlicemi. V poslední době zaznamenala čtyři takto poničené cedule, uvedl na webu zástupce vedoucího správy chráněné krajinné oblasti Antonín Tůma.
staré Trať spojující Českou a Moravskou Třebovou se dočkala modernizace
V roce 1989 vlak z České do Moravské Třebové urazil 26kilometrovou vzdálenost v nejlepším možném případě za 41 minut. Dnes stejná cesta trvá 35 minut. Od příštího roku ale regionální vlaky opět o něco zrychlí. Dvouměsíční výluka dnes končí.
staré Nerušte Folkloriku, žádají tisíce diváků. Hnutí chce Moravskou televizi
Česká televize už nechce natáčet další díly Folkloriky, jediného publicisticko-dokumentárního pořadu věnovaného tradiční kultuře a jejímu vývoji. Za zachování pořadu se prostřednictvím petice postavilo už pět tisíc lidí.
staré Kdo zachrání Moravskou Amazonii?
Stát není schopen ochránit unikátní lužní lesy na soutoku Moravy a Dyje. Dál je devastují motorové pily.
staré Fitness nadšenkyně s moravskou krví cvičí nahoře bez: Bojuje tak za velkou nespravedlnost!
Americká fitness influencerka moravského původu sídlící v Los Angeles Sarah Anne (21) hýbe trendy! Už přes 9 milionů lidí zhlédlo její video, jak cvičí nahoře bez. Přitažlivá blondýnka má pro všechny, kteří by se nad ním chtěli pozastavit, jasný vzkaz: „Mělo by to být normální!“
staré Lidé se snaží zachránit Moravskou Amazonii. V centru Brna dnes podepisují petici
staré 02:50 Zveme vás... na moravskou zabijačku
Dechová kapela Šohajka a moderátor Zdeněk Junák vás zavedou do prostředí lidové veselice (2005). Režie P. Ryšavý[online]
staré Náročný program i historická výhra. Házenkářky Kynžvartu finišují moravskou tour
Házenkářky Sokola Lázně Kynžvart po výborných výkonech se Slavií Praha absolvují neméně náročnou moravskou misi. Za sebou mají zápasy s rakouským mistrem WAT Atzgersdorf, Hodonínem a Porubou. V úterý ještě hrají se Zorou Olomouc.
staré Co bude s Moravskou Amazonií? O soutoku rozhodne studie, řekl Brabec
S rozhodnutím, zda ochránit přírodu na soutoku Moravy a Dyje vyhlášením chráněné krajinné oblasti (CHKO), nebo několika menších chráněných území, pomůže socioekonomická studie. Na setkání s novináři v Břeclavi to dnes řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).
staré V centru Hradiště vyvěsili moravskou vlajku, radnici navzdory
Prostřední ulice v Uherském Hradišti je jednou z tamních nejfrekventovanějších pěších zón a dominuje jí nakloněná věž staré radnice. V neděli 5. července ji však navíc začala zdobit také moravská vlajka, kterou na domě, kde bydlí Tomáš Ježek, vyvěsil jeho kamarád a soused přes jedno Ondřej Kunc.
staré Letos poprvé vyvěsí moravskou vlajku. Na Cyrila a Metoděje
Také v Kozojídkách a Hrubé Vrbce se budou v neděli pátého července třepotat žluto-červené vlajky s moravským znakem. Právě tyto dvě obce z Veselska se letos poprvé připojí do iniciativy Za vyvěšování moravské vlajky.  
staré Zoo Zlín a zámek Lešná. Navštivte s dětmi nejkrásnější moravskou zoo!
Kam ve Zlíně s dětmi? No přece do zoo! Zoo Lešná i s nádherným zámkem představují velmi lákavou turistickou atrakci, na kterou se můžete těšit...
staré Grygera naťukl některé starší plány, třeba rozdělení II. ligy na českou a moravskou část..
Česká liga > Generální ředitel Ševců Zdeněk Grygera, jenž na zlínské Letné až do června snížil platy o třicet procent, hovořil o nynější neblahé situaci jak se svým bývalým agentem Mino Raiolou, tak s někdejším kolegou z Juventusu Pavlem Nedvědem, který je ve Staré dámě už několik let viceprezidentem.
staré Kamila Polonyová odrovnala porotu svou moravskou písní: Složila nový hit?
I sedmé castingové kolo SuperStar bylo plné talentovaných zpěváků a zpěvaček! Kamila Polonyová je bezesporu jedna z nich! Porotu odrovnala svou vlastní písní. Stane se z moravské písničky hit? Posuďte
staré Vypil 15 piv a 4 deci rumu: Moravskou Třebovou projížděl „krok sun krok“
Podezřele jedoucí auto, které bezdůvodně zastavovalo, připoutalo pozornost policejní hlídky. Když se rozhodli řidiče zastavit, chtěl jim zmizet v uličkách. Brzy zjistili, že za volantem neměl co dělat. Muž neměl řidičák, auto technickou, a řidič se navíc před jízdou posilnil alkoholem.
staré Hodonín uzavřel spolupráci s Moravskou stezkou. Získat má nabíječku elektrokol
Dobíjecí stanici pro elektrokola či zařízení pro sčítání cyklistů má Hodonínu přinést spolupráce se spolkem Moravská stezka.
staré Jubilejní 75. sezóna Slováckého divadla láká na moravskou klasiku i slavný muzikál
Slovácké divadlo v Uherském Hradišti v úterý 1. října odstartovalo předprodej nového předplatného a představilo šest plánovaných titulů na rok 2020. V nabídce je moravská klasika Její pastorkyňa, slavný muzikál Jesus Christ Superstar i neokoukané novinky české i zahraniční.
actual not cached