Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 04.08.2020 || EUR 26,220 || USD 22,287
středa 5.srpna 2020, Týden: 32, Den roce: 218,  dnes má svátek Kristián, zítra má svátek Oldřiška
5.srpna 2020, Týden: 32, Den roce: 218,  dnes má svátek Kristián


( Nalezeno 65 článků )

staré
...chcete vědět víc?
staré Multiyear Transfery v nabídce registrátora ZONER software
ZONER software a.s. prostřednictvím svých portálů CZECHIA.com, RegZone.cz a na Slovensku SlovakNET.sk nabízí nyní jako první registrátor víceleté transfery, při převodech domén Evropské unie (.eu) a Slovenska (.sk). SK-NIC –
staré Střeva a já: Jak jsme se rozešli [Nick Seluk / Zoner Press]
Fascinující, bizarní a zcela pravdivé historky o zdravotních potížích. Záhadné nemoci. Děsuplná zranění. Rentgenové snímky odhalující něco podivného zaseknutého ve vaší noze.
staré Anime – tipy a triky [Christopher Hart / Zoner Press]
Naučte se ty správné tipy a triky a posuňte své kreslířské dovednosti dál. V této knize najdete víc jak stovku důležitých rad, které vám v různých situacích pomůžou, abyste ze základních kreseb vytvořili fascinující obrázky.
staré Minecraft – přežijte v poušti [kol. / Zoner Press]
Vítejte, přátelé, příznivci, fanoušci a hráči Minecraftu! A vítejte i vy, milovníci kvalitního čtení. Pokud se snad radíte do obou zmíněných kategorií, považujte se za šťastlivce. V rukou totiž držíte už třinácté vydání Minecraft speciálu.
staré Realistické portréty tužkou [Justin Maas / Zoner Press]
Jednoduchou technikou k dokonalým kresbám – krok za krokem.
staré Zoner Photo Studio X – Praktická příručka (05/2020) [Matěj Liška / Zoner Press]
Aktualizované vydání příručky pro fotografy, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Najdete v ní desítky aktuálních návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové.
staré Interiror Design Guide [kolektiv autorů / Zoner Press]
Jižní Morava, to nejsou jen vinice, dechberoucí příroda a její komplexní metropole Brno. Region ukrývá také spoustu architektonických skvostů a působivých vnitřních prostor.
staré Chráněno: Online galerie bez limitů? Zonerama.
Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.
staré Top 3 Otakara Schöna: Učebnice v čase koronaviru, barevný Zoner a návrat Oriho
Elektronické učebnice pro všechny Na uzavření škol kvůli koronaviru rychle reagují technologické i další firmy. Google i Microsoft nabízejí třeba videokonference zdarma, přímo v Česku pak vydavatel učebnic Fraus nabízí rodičům možnost získat sadu...
staré DigiCert navštívil ZONER a SSLmarket (video)
Na podzim se nám dostalo velké cti, když nás navštívili ze společnosti DigiCert. Že jsme jedním z jejich nejvýznamnějších partnerů dokazuje i udělení ocenění Partner roku 2019 a spolupráce na prezentačním videu.
staré Zoner Photo Studio X dostalo nové funkce, umožní kouzlit s barvami
staré Ovládněte Instagram [Sara Tasker / Zoner Press]
Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker nám tohle tvrzení vyvrátí.
staré Naučte se dobře KRESLIT [Kateri Ewingová / Zoner Press]
Zachyťte své náměty na papír tak jako nikdy předtím. Hledáte způsob, jak výrazně zlepšit kvalitu svých kreseb? Chcete objevit novou perspektivu kreslířského umění? Nebo snad chcete svým dílům dodat více poezie a působivosti?
staré Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat [Pavel Kristián / Zoner Press]
Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci používají nejvíce – modulu VYVOLAT.
staré ZONER software startuje novou cloudovou službu Cloud Mail
Služba Cloud Mail nabízí provoz firemních e-mailů s unikátní trojí ochranou. Vedle antivirové ochrany používá řešení s umělou inteligencí na rozpoznání SPAMu a rovněž upozorňuje na možný phishing. E-mail je
staré To nejlepší z Nejlepšího copywritera [Pavel Šenkapoun / Zoner Press]
Tato kniha představuje výběr z blogových příspěvků, které se na Nejlepším copywriterovi dočkaly největšího ohlasu.
staré Srdce a Mozek [Nick Seluk / Zoner Press]
Oblíbený zábavný komiks, New York Times bestseller, o vztahu mezi emotivním srdcem a jeho racionálním protějškem, mozkem.
staré Milion sledujících [Kane Brendan / Zoner Press]
Autor knihy vás prostřednictvím knihy Milion sledujících naučí, jak během krátké doby získat z nuly velké množství sledujících, jak vytvářet osobní, unikátní a hodnotný obsah a jak budovat svoji multimediální značku.
staré Od soumraku do svítání [Glenn Randall / Zoner Press]
Noční fotografie – jak na fascinující snímky noční oblohy.
staré Skvělá domácnost [Martha Stewartová / Zoner Press]
Jak zvládnout (téměř) cokoli.
staré Obraz jako dialog s časem [Alexander Baran , Ludvík Baran / Zoner Press]
Unikátní kniha o „praktické teorii“ fotografie. Autoři se vyslovují v celkem 14 kapitolách ke specifikám fotografie formou teoretických esejů.
staré V práci nemusí být blázinec [Jason Fried, David Heinemeier Hansson / Jan Melvil Publishing, Zoner Press]
Nastal čas skoncovat s érou haosu, stresu, otravného „nestíhám“ a přepracovanosti. Nic z toho totiž není znakem výkonného profesionála, ale spíše neschopnosti. Čas a lidská energie představují nejcennější surovinu na světě.
staré Se servery od ZonerCloudu vás Vánoce nezaskočí
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Ideální představa většiny z nás vypadá tak, že všechny dárky pro své blízké máme nakoupeny nejpozději v listopadu, velký vánoční úklid hotový, cukroví napečené a
staré Jak na skvělé fotografie [Val Williams / Zoner Press]
Kniha objasňuje a vysvětluje význam 80 slavných fotografií. Proč se staly slavnými? Co je na nich tak výjimečného? Obsah knihy je rozdělen na deset tematických celků, kde potom v každé z nich objevíme několik slavných snímků.
staré Tvořte svůj Věčný příběh [Tamara Laporte / Zoner Press]
Rozviňte svůj výtvarný styl pomocí kreativních projektů inspirovaných pohádkami
staré Zoner Photo Studio slaví 15 let
Editor fotografií Zoner Photo Studio oslavil 15. narozeniny. Tehdy v roce 2004 na počítačovém veletrhu Invex zástupci společnosti představili své Zoner Photo Studio 7. Šlo v podstatě o sedmý díl, neboť se vycházelo ze Zoner Media Exploreru. Jednalo se o velmi intuitivní editor, který se tehdy nacházel na většině počítačů s operačním systémem Windows. Pokud byl uživatel nenáročný, sáhl spíše po ZPS než například po Corelu. Dnes má Zoner Photo Studio verzi X a funguje […]
staré České Zoner Photo Studio slaví 15. narozeniny. Zrodilo se na Invexu 2004
Katalog a fotoeditor Zoner Photo Studio v těchto dnech slaví 15. narozeniny, skutečná historie ale sahá ještě mnohem hlouběji. 13. října 2004 jej výrobce oficiálně představil na tehdejším veletrhu Invex. Pro ty mladší z vás jen připomenu, že se ve své době jednalo o jeden z ...
staré Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019 [Matěj Liška / Zoner Press]
Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové.
staré Objevte naše nové a moderní datacentrum ZONER EDC!
Abychom měli všechny služby pod jednou střechou přímo v budově ZONERu, rozhodli jsme se vybudovat nové datové centrum ZONER EDC s klasifikací TiER III, které je vybaveno těmi nejmodernějšími technologiemi od nejspolehlivějších
staré Zoner Photo Studio X v podzimní verzi vylepšuje koláže a kalendáře a přidává profesionální funkce
staré Podzimní Zoner Photo Studio X přináší nový export fotek a slibuje ďábelskou rychlost
Po půl roce Zoner vydal velký upgrade svého Photo Studia X • Programátoři zapracovali na exportu fotografií a hromadě drobností • Český program se dnes chlubí 32 tisíci předplatitelů
staré Vnímejte svět kreativně [Philippa Stanton / Zoner Press]
Jak se dívat, propojovat a tvořitJak často si všimnete textury natřené zdi nebo vůně v domě vašich přátel? Uvědomujete si pocity, které to ve vás vyvolává?
staré Ždibřich [Richard Skolek / Zoner Press]
Komiksové stripy ze života intelektuálaŽdibřich – nositel tohoto jména vám zkazí den, unudí vás k smrti, znechutí svojí povýšeností a vytočí sarkastickými poznámkami. Zrodil se, aby kritizoval, glosoval, nenechal na vás jedinou nit suchou.
staré Srovnání služeb Zoner Cloud Server a Azure
Téměř každá aplikace může být dnes provozována v cloudu. Díky tomu poptávka po cloudových službách neustále roste. Zároveň stoupá i počet poskytovatelů cloudových řešení. Přinášíme vám srovnání cloudových produktů společnosti
staré Srovnání služeb Zoner Cloud Server a Azure
Téměř každá aplikace může být dnes provozována v cloudu. Díky tomu poptávka po cloudových službách neustále roste. Zároveň stoupá i počet poskytovatelů cloudových řešení. Přinášíme vám srovnání cloudových produktů společnosti ZONER software a společnosti Microsoft.
staré ZONER software je jedničkou v zabezpečení .cz domén DNSSECem
Společnost ZONER software, a.s. je jedničkou v používání zabezpečení DNSSEC v rámci svého projektu CZECHIA.CZ. „Stali jsme se tak prvním registrátorem, který má 100 % .cz domén na svých DNS zabezpečeno technologií
staré ZONER software je jedničkou v zabezpečení .cz domén DNSSECem
Společnost ZONER software, a.s. je jedničkou v používání zabezpečení DNSSEC v rámci svého projektu CZECHIA.CZ. „Stali jsme se tak prvním registrátorem, který má 100 % .cz domén na svých DNS zabezpečeno technologií DNSSEC,“ uvádí Milan Behro, CEO společnosti.
staré Naučte se fotografovat PRODUKT [Heidi Adnum / Zoner Press]
Kniha určená především pro fotografování produktů – např. vašich rukodělných výrobků.
staré Zoner Photo Studio - zpracování a správa fotografií
[skoleni-kurzy.eu] Kurz práce s programem Zoner Photo Studio vás provede celým procesem správy a zpracování digitálních fotografií: získávání, úpravy, archivace a publikování. Univerzální řešení „vše v jednom- poskytuje uživatelům mimořádný komfort práce bez nutnosti neustálého přecházení z programu do programu. * Kurz práce s programem Zoner Photo Studio vás provede celým procesem správy a zpracování digitálních fotografií: získávání, úpravy, archivace a publikování. Univerzální řešení „vše v jednom- poskytuje uživatelům mimořádný komfort práce bez nutnosti neustálého přecházení z programu do programu. Digitální fotografie   Digitální fotografie   Seznámení s programem   Získávání snímků   Organizace snímků   RAW formát   Základní úpravy   Výběry   Úpravy   Efekty   Další úpravy   Výstup snímků   Základní znalosti OS Windows. ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
staré Naučte se používat digitální fotoaparát [Chris Weston / Zoner Press]
Tento kompletní průvodce je určen všem majitelům kompaktních digitálních fotoaparátů nebo filmových zrcadlovek, kteří chtějí přejít na digitální zrcadlovku a postoupit na vyšší úroveň fotografování.
staré Zoner Photo Studio – základní kurz
[skoleni-kurzy.eu] ...NICOM, a.s.
staré Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé
[skoleni-kurzy.eu] ...NICOM, a.s.
staré Písmomalba [Kiley Bennett / Zoner Press]
V dnešní předigitalizované době si ruční písmo získává stále větší oblibu. Kdo z nás nezkoušel ve školních lavicích nějaká ta písmenka vymyslet a načmárat? Kde ale brát inspiraci.
staré UX pro začátečníky - Rychlokurz – 100 lekcí [Joel Marsh / Zoner Press]
Aplikace! Webové stránky! Gumové kachničky! Nazí ninjové! Ano – všechno tohle (a mnohem víc) naleznete v této knize.
staré Windows Server 2016 přichází na hosting ZONERu
Nová verze Windows Serveru od Microsoftu dorazila i na český trh a můžete ho vyzkoušet díky hostingu CZECHIA.COM od ZONERu. Pojďme se podívat na hlavní přínosy nové verze 2016 u pohledu bezpečnosti a na hlavní důvody k přechodu z Windows Serveru 2012 či dokonce ze zastaralého 2008 bez podpory SNI.
staré Prostě Postava! [Christopher Hart / Zoner Press]
Tento zábavný a názorný průvodce vás naučí, jak efektivně kreslit mužské a ženské postavy bez složitého probírání anatomie. Začnete kreslením hlavy a výrazů tváře, pak se přesunete k tělu, jeho částem a celkovým pózám, a nebude chybět ani postava
staré CZC.cz, T.S. Bohemia a Zoner software bodovaly v dílčích kategoriích ceny ShopRoku
Cenu kvality v kategorii ICT si odnesly Gigaprint.cz, T.S. Bohemia a CZC.cz. TS. Bohemia získalo navíc cenu kvality v kategorii PC a příslušenství, CZC.cz se stalo nejpopulárnějším prodejcem ICT mezi spotřebiteli.
staré Kreslení anime [Christopher Hart / Zoner Press]
Nejlepší průvodce kreslením anime. Naučte se pomocí základních předloh a tvarů vytvořit bezpočet různých anime postav. Slavný kreslíř Christopher Hart vás krok za krokem provede konstrukcí hlavy, těla a detailů...
staré Windows Server 2016 přichází na hosting ZONERu
Nová verze Windows Serveru od Microsoftu dorazila i na český trh a můžete ho vyzkoušet díky hostingu CZECHIA.COM od ZONERu. Pojďme se podívat na hlavní přínosy nové verze 2016 u pohledu bezpečnosti a na hlavní důvody k přechodu z Windows Serveru 2012 či dokonce ze zastaralého 2008 bez podpory SNI.
staré ZONER software hledá PHP programátora
Do internetového oddělení společnosti ZONER software, předního poskytovatele webhostingových služeb v České republice, přijmeme nového kolegu na pozici PHP programátora. Přidejte se našemu týmu. PROGRAMÁTOR PHP POPIS POZICE vývoj a
staré Naučte se kreslit – Fantastická stvoření a bestie [Kev Walker / Zoner Press]
Naučte se, jak nakreslit 30 fantastických stvoření z folklóru, literatury a nejtemnějších zákoutí vaší fantazie. Od nočních tvorů, kteří se snáší ze stínů, přes tajemná stvoření bažin a močálů až po příšery skrývající se v hlubinách oceánů.
staré Naučte se kreslit - Kreslení přírody [Mark a Mary Willenbrinkovi / Zoner Press]
V praktické příručce Kreslení přírody vám Mark a Mary Willenbrinkovi zábavným a přátelským stylem výuky představí, jak realisticky zachytit svět kolem vás.
staré [aktualita] Hostingu Czechia od firmy ZONER unikly přihlašovací údaje zákazníků
Brněnský hosting Czechia.com, který patří pod firmu ZONER, oznámil únik dat svých zákazníků. Šlo o přihlašovací údaje k e-mailovým schránkám a webhostingovým službám. Jak velké části klientů se problém týkal, firma zatím nezveřejnila. případ vyšetřuje policie. Podle vyjádření firmy únik zřejmě souvisí s pokusem zaměstnance jednoho ze zákazníků o průnik na backend hostingu: Koncem roku 2013 jsme zjistili podezřelou aktivitu na dedikovaném serveru jednoho z našich zákazníků. Na základě…
actual not cached