Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 23.10.2019 || EUR 25,635 || USD 23,051
čtvrtek 24.října 2019, Týden: 43, Den roce: 297,  dnes má svátek Nina, zítra má svátek Beáta
24.října 2019, Týden: 43, Den roce: 297,  dnes má svátek Nina


( Nalezeno 72 článků )

staré
...chcete vědět víc?
staré Zoner Photo Studio slaví 15 let
Editor fotografií Zoner Photo Studio oslavil 15. narozeniny. Tehdy v roce 2004 na počítačovém veletrhu Invex zástupci společnosti představili své Zoner Photo Studio 7. Šlo v podstatě o sedmý díl, neboť se vycházelo ze Zoner Media Exploreru. Jednalo se o velmi intuitivní editor, který se tehdy nacházel na většině počítačů s operačním systémem Windows. Pokud byl uživatel nenáročný, sáhl spíše po ZPS než například po Corelu. Dnes má Zoner Photo Studio verzi X a funguje […]
staré České Zoner Photo Studio slaví 15. narozeniny. Zrodilo se na Invexu 2004
Katalog a fotoeditor Zoner Photo Studio v těchto dnech slaví 15. narozeniny, skutečná historie ale sahá ještě mnohem hlouběji. 13. října 2004 jej výrobce oficiálně představil na tehdejším veletrhu Invex. Pro ty mladší z vás jen připomenu, že se ve své době jednalo o jeden z ...
staré Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 10/2019 [Matěj Liška / Zoner Press]
Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové.
staré Objevte naše nové a moderní datacentrum ZONER EDC!
Abychom měli všechny služby pod jednou střechou přímo v budově ZONERu, rozhodli jsme se vybudovat nové datové centrum ZONER EDC s klasifikací TiER III, které je vybaveno těmi nejmodernějšími technologiemi od nejspolehlivějších
staré Zoner Photo Studio X v podzimní verzi vylepšuje koláže a kalendáře a přidává profesionální funkce
staré Podzimní Zoner Photo Studio X přináší nový export fotek a slibuje ďábelskou rychlost
Po půl roce Zoner vydal velký upgrade svého Photo Studia X • Programátoři zapracovali na exportu fotografií a hromadě drobností • Český program se dnes chlubí 32 tisíci předplatitelů
staré Vnímejte svět kreativně [Philippa Stanton / Zoner Press]
Jak se dívat, propojovat a tvořitJak často si všimnete textury natřené zdi nebo vůně v domě vašich přátel? Uvědomujete si pocity, které to ve vás vyvolává?
staré Ždibřich [Richard Skolek / Zoner Press]
Komiksové stripy ze života intelektuálaŽdibřich – nositel tohoto jména vám zkazí den, unudí vás k smrti, znechutí svojí povýšeností a vytočí sarkastickými poznámkami. Zrodil se, aby kritizoval, glosoval, nenechal na vás jedinou nit suchou.
staré Srovnání služeb Zoner Cloud Server a Azure
Téměř každá aplikace může být dnes provozována v cloudu. Díky tomu poptávka po cloudových službách neustále roste. Zároveň stoupá i počet poskytovatelů cloudových řešení. Přinášíme vám srovnání cloudových produktů společnosti
staré Srovnání služeb Zoner Cloud Server a Azure
Téměř každá aplikace může být dnes provozována v cloudu. Díky tomu poptávka po cloudových službách neustále roste. Zároveň stoupá i počet poskytovatelů cloudových řešení. Přinášíme vám srovnání cloudových produktů společnosti ZONER software a společnosti Microsoft.
staré ZONER software je jedničkou v zabezpečení .cz domén DNSSECem
Společnost ZONER software, a.s. je jedničkou v používání zabezpečení DNSSEC v rámci svého projektu CZECHIA.CZ. „Stali jsme se tak prvním registrátorem, který má 100 % .cz domén na svých DNS zabezpečeno technologií
staré ZONER software je jedničkou v zabezpečení .cz domén DNSSECem
Společnost ZONER software, a.s. je jedničkou v používání zabezpečení DNSSEC v rámci svého projektu CZECHIA.CZ. „Stali jsme se tak prvním registrátorem, který má 100 % .cz domén na svých DNS zabezpečeno technologií DNSSEC,“ uvádí Milan Behro, CEO společnosti.
staré Naučte se fotografovat PRODUKT [Heidi Adnum / Zoner Press]
Kniha určená především pro fotografování produktů – např. vašich rukodělných výrobků.
staré Zoner Photo Studio - zpracování a správa fotografií
[skoleni-kurzy.eu] Kurz práce s programem Zoner Photo Studio vás provede celým procesem správy a zpracování digitálních fotografií: získávání, úpravy, archivace a publikování. Univerzální řešení „vše v jednom- poskytuje uživatelům mimořádný komfort práce bez nutnosti neustálého přecházení z programu do programu. * Kurz práce s programem Zoner Photo Studio vás provede celým procesem správy a zpracování digitálních fotografií: získávání, úpravy, archivace a publikování. Univerzální řešení „vše v jednom- poskytuje uživatelům mimořádný komfort práce bez nutnosti neustálého přecházení z programu do programu. Digitální fotografie   Digitální fotografie   Seznámení s programem   Získávání snímků   Organizace snímků   RAW formát   Základní úpravy   Výběry   Úpravy   Efekty   Další úpravy   Výstup snímků   Základní znalosti OS Windows. ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
staré Naučte se používat digitální fotoaparát [Chris Weston / Zoner Press]
Tento kompletní průvodce je určen všem majitelům kompaktních digitálních fotoaparátů nebo filmových zrcadlovek, kteří chtějí přejít na digitální zrcadlovku a postoupit na vyšší úroveň fotografování.
staré Zoner Photo Studio – základní kurz
[skoleni-kurzy.eu] ...NICOM, a.s.
staré Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé
[skoleni-kurzy.eu] ...NICOM, a.s.
staré Písmomalba [Kiley Bennett / Zoner Press]
V dnešní předigitalizované době si ruční písmo získává stále větší oblibu. Kdo z nás nezkoušel ve školních lavicích nějaká ta písmenka vymyslet a načmárat? Kde ale brát inspiraci.
staré UX pro začátečníky - Rychlokurz – 100 lekcí [Joel Marsh / Zoner Press]
Aplikace! Webové stránky! Gumové kachničky! Nazí ninjové! Ano – všechno tohle (a mnohem víc) naleznete v této knize.
staré Windows Server 2016 přichází na hosting ZONERu
Nová verze Windows Serveru od Microsoftu dorazila i na český trh a můžete ho vyzkoušet díky hostingu CZECHIA.COM od ZONERu. Pojďme se podívat na hlavní přínosy nové verze 2016 u pohledu bezpečnosti a na hlavní důvody k přechodu z Windows Serveru 2012 či dokonce ze zastaralého 2008 bez podpory SNI.
staré Prostě Postava! [Christopher Hart / Zoner Press]
Tento zábavný a názorný průvodce vás naučí, jak efektivně kreslit mužské a ženské postavy bez složitého probírání anatomie. Začnete kreslením hlavy a výrazů tváře, pak se přesunete k tělu, jeho částem a celkovým pózám, a nebude chybět ani postava
staré CZC.cz, T.S. Bohemia a Zoner software bodovaly v dílčích kategoriích ceny ShopRoku
Cenu kvality v kategorii ICT si odnesly Gigaprint.cz, T.S. Bohemia a CZC.cz. TS. Bohemia získalo navíc cenu kvality v kategorii PC a příslušenství, CZC.cz se stalo nejpopulárnějším prodejcem ICT mezi spotřebiteli.
staré Kreslení anime [Christopher Hart / Zoner Press]
Nejlepší průvodce kreslením anime. Naučte se pomocí základních předloh a tvarů vytvořit bezpočet různých anime postav. Slavný kreslíř Christopher Hart vás krok za krokem provede konstrukcí hlavy, těla a detailů...
staré Windows Server 2016 přichází na hosting ZONERu
Nová verze Windows Serveru od Microsoftu dorazila i na český trh a můžete ho vyzkoušet díky hostingu CZECHIA.COM od ZONERu. Pojďme se podívat na hlavní přínosy nové verze 2016 u pohledu bezpečnosti a na hlavní důvody k přechodu z Windows Serveru 2012 či dokonce ze zastaralého 2008 bez podpory SNI.
staré ZONER software hledá PHP programátora
Do internetového oddělení společnosti ZONER software, předního poskytovatele webhostingových služeb v České republice, přijmeme nového kolegu na pozici PHP programátora. Přidejte se našemu týmu. PROGRAMÁTOR PHP POPIS POZICE vývoj a
staré Naučte se kreslit – Fantastická stvoření a bestie [Kev Walker / Zoner Press]
Naučte se, jak nakreslit 30 fantastických stvoření z folklóru, literatury a nejtemnějších zákoutí vaší fantazie. Od nočních tvorů, kteří se snáší ze stínů, přes tajemná stvoření bažin a močálů až po příšery skrývající se v hlubinách oceánů.
staré Naučte se kreslit - Kreslení přírody [Mark a Mary Willenbrinkovi / Zoner Press]
V praktické příručce Kreslení přírody vám Mark a Mary Willenbrinkovi zábavným a přátelským stylem výuky představí, jak realisticky zachytit svět kolem vás.
staré Testy kočičí inteligence [Simon Holland / Zoner Press]
Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je.
staré Ovládněte makro fotografii [David Taylor / Zoner Press]
Kniha, která vám ukáže úplně nový svět. Svět makrofotografie. Knihu tvoří sedm kapitol, kde v každé z nich najdete spoustu užitečných informací.
staré Zoner Photo Studio: Vyváženie bielej, vinetácia a ďalšie 3 typické úpravy, ktoré vylepšia zimnú krajinu
Zimná krajina je najkrajšia, keď mráz kreslí v prírode vzory a poletujúce snehové vločky vytvárajú bielu perinu. Stačí len vziať fotoaparát a vyraziť za kúzelnými snímkami. Ich nafotenie je ale ešte len začiatok. Bez úprav sa takmer žiadna zimná fotka neobíde.
staré Předplatitelé Zoner Photo Studia mají nyní v ceně 20GB cloudové úložiště
Pokud patříte mezi předplatitele Zoner Photo Studia, nově se můžete těšit na výrazně zvýšenou kapacitu integrovaného cloudového úložiště Zoner Photo Cloud. Zatímco doposud byl součástí paušálu prostor o velikosti 5 GB, nyní poskočil na 20 GB. To je dobrá zpráva, 5 GB se totiž pro archivaci ...
staré Mandaly sebepoznání - Odhalte své nitro [Zuzana Řezáčová Lukášková / Zoner Press]
Žádné mandalové omalovánky, kterých je na našem knižním trhu spousta, ale konečně praktická kniha, se kterou díky podrobným výkladům odhalíme své nitro a poznáte sami sebe.
staré Kompletní fotografie [Chris Gatcum / Zoner Press]
Kniha, která vás provede fotografií od prvních snímků až po pokročilé techniky profesionálů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník, mírně pokročilý nebo zkušený fotograf. V této knize si přijde na to své každý.
staré Suchý pastel – Portréty [Michal Janovský / Zoner Press]
Umělec, pastelista, Michal Janovský vám prozradí, kteří slavní umělci pastel používali, co všechno s ním lze vytvořit, zda se musí pastel rozmazávat a spoustu dalších věcí.
staré Travel Bible (vydání pro rok 2019) [Petr Novák, Matouš Vinš / Blue Vision, Zoner Press]
A je tady! Třetí vydání cestovatelské bible, po kterém čtenáři dlouho volali. Bestseller posledních několika let se opět dočkal výrazného rozšíření a mnoha aktualizací. Všem cestovatelům tak nabídne ještě víc a bude jim plnohodnotným průvodcem.
staré Pište správně česky [Dalibor Behún, Petr Behún / Zoner Press]
Druhé aktualizované, rozšířené vydání této praktické příručky je určené všem, kdo chtějí psát správně, čtivě, hezky a s chutí. Ambicí autorů nebylo popsat veškeré jazykové jevy, se kterými se pisatelé českých textů mohou setkat.
staré Zoner Photo Studio úpravy a uložení
Mám zakoupený Zoner Photo studio 17 a po úpravě fotografií po přesunu se upravený snímek uloží jako nový s koncovkou “.uid-zps” který nejde otevřít. Adobe hlásí že soubor byl uložen nesprávně a nebo je poškozen. Co se s tím dáRead More Zoner Photo Studio úpravy a uložení
 • Read More Zoner Photo Studio úpravy a uložení
 • staré Zoner Photo Studio X: <br>Úpravy fotografií v modulu EDITOR
  Název dlouhý jako Lovosice, však taky jde o tlustou knihu. Napsal ji Pavel Kristián a opravdu pojednává na 262 stránkách jen o modulu Editor programu ZPS X. Zoneristům by autorovo jméno mělo být dobře známé – svoji první příručku, tehdy k ZPS 7, vydal v roce 2004! Od té doby jich napsal spoustu, vede kurzy, píše o ZPS články, zkrátka, jestli někdo ZPS rozumí a dovede to vysvětlit, pak je to Pavel Kristián. číst dál
 • číst dál
 • staré Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram 2 [Zoner Press]
  Úspěšná kniha o Instagramu a práci s ním získala pokračování. To s sebou však přináší několik změn v celé koncepci.
  staré Zoner Photo Studio X [Pavel Kristián / Zoner Press]
  Jediná publikace na našem knižním trhu, která se podrobně věnuje práci v modulu EDITOR ve velmi rozšířeném software na úpravy fotografií - Zoner Photo Studio X.
  staré Nové presety v Zoneru ZPS X
  Preset je totéž co předvolba, přesněji sada předvoleb. Objevovaly se i v předchozích variantách ZPS a vydáních ZPS X, ale až od poslední verze ze září 2018 mají novou dimenzi: dají se používat, ale i importovat a exportovat. Nejdříve si připomeneme na stručné ukázce, o co jde. číst dál
 • číst dál
 • staré Podzimní aktualizace Zoner Photo Studio X
  Všestranný program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X přináší v podzimní aktualizaci redesign modulu pro tvorbu videa s výstupem ve 4K Ultra HD kvalitě, možnost exportu a lepší organizaci presetů a integraci Zoner Photo Cloud v katalogu.
  staré Podzimní aktualizace Zoner Photo Studia X
  Nové zpracování videa, presety a propojení Zoner Photo Cloudu s Katalogem, to jsou novinky právě zveřejněné verze univerzálního nástroje ZPS X. Inovovaný editor zaujme videografy. Nyní je možné spojit více stop videa a zvuku a mixovat je mezi sebou i s přechody. K užitku jsou i šablony na titulky. Příjemné jsou přechodové efekty. Výsledné video lze exportovat až do rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. číst dál
 • číst dál
 • staré Zoner Photo Studio se naučilo stříhat video. Pinnacle a spol., mějte se na pozoru
  Českému Zoneru už fotky nestačily • Začal mluvit do řemesla střihačům • Podzimní aktualizace přináší první ochutnávku
  staré Dárky ze zbytků látek [Debbie Shore / Zoner Press]
  Jednoduché nápady na šití z odstřižků. ávody doprovází přehledné fotografie, seznam pomůcek i různé tipy, jak si usnadnit práci nebo své výtvory vylepšit. Nejsou potřeba zvláštní dovednosti, výrobky zvládnou ušít i začátečníci.
  staré Vyhlazovací štětec v Zoneru X
  Minulý týden jsme si tu ukazovali, jak se dají zmírnit vrásky klonovacím razítkem v režimu Zesvětlit. Zoner X ale má na vrásky skutečné kladivo – Vyhlazovací štětec. Klonovacím razítkem jsme jen přemázli strukturou světlejší pleti vrásku = tmavší oblast pleti. Funguje to, dělám to léta letoucí, funguje to v Zonerech všech stupňů a samozřejmě v Photoshopu. Jako posledně, budeme masakrovat moje selfíčko,tam je vrásek dost a já nejsem ješita a nevadí mi to. Jestli to chcete zkusit, můžete si fotku stáhnout. číst dál
 • číst dál
 • staré Naučte se kreslit - Roztomilé obrázky [Angela Nguyen / Zoner Press]
  Díky této knize se naučíte kreslit jednoduchým stylem vše, co vás jen napadne. Od různých postaviček přes domácí i cizokrajná zvířata, hmyz, auta, letadla až po všemožné rostliny a další věci, které nás každý den obklopují.
  staré První republika 1918–1938 [kol. / Extra Publishing, Zoner Press]
  První kniha Živé historie. Obsahuje 55 artefaktů – kopií unikátních historických dokumentů. Získáte originální publikaci, přibližující uceleně historické mezníky i denní život za první republiky.
  staré Kreslení pravou mozkovou hemisférou - Skicář [Jana Laštovičková Grygarová / Zoner Press]
  Tato kniha vám bude sloužit jako takový domácí kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Obsahuje cvičení, která vám pomohou rozvinout smysl pro tvary, prostor, odstíny a naučí vás nahlížet věci takové, jaké ve skutečnosti jsou.
  staré Římská Říše [kol. / Extra Publishing, Zoner Press]
  Velký římský historik a senátor Publius Cornelius Tacitus jednou prohlásil: „Velké říše se neudržují zbabělostí.“
  staré Vytvořte svou Knihu života [Tamara Laporte / Zoner Press]
  Přeměňte emoce v umění. Naučíte se rozpoznat své problémy a trápení, přiznat si je a v průběhu tvoření se s nimi vyrovnat a oprostit se od nich. V každém projektu pomocí instrukcí krok za krokem objevíte své kreativní já...
  staré Starověký Egypt [kol. / Extra Publishing, Zoner Press]
  Ve Velké knize starověkého Egypta se přesuneme v čase a projdeme se po břehu Nilu, abychom zjistili, proč se z této společnosti stala jedna z nejmocnějších starověkých civilizací.
  staré Perfektní fotografie [Roberto Valenzuela / Zoner Press]
  Tato kniha je pro fotografy, kteří chtějí fotografovat lidi. Je jedno, jestli fotografujete svatby, maturitní plesy, páry, lifestylové portréty, módu, cestovatelské snímky nebo třeba profesní portréty pro firmy.
  staré Zkušenosti s VPS od Zoneru (nebo VPS Forpsi)
  Dobrý den, máte někdo osobní zkušenosti s VPS od Zoneru? Konkrétně asi ZonerCloud Standard. Zajímají mne výpadky, skrytá omezení, Docker. Podle článků na webu by měl být excelentní, akorát je u...
  staré Jindřich Zechmeister (ZONER Software): Proč a jak zabezpečit svůj web SSL/TLS cerifikáty?
  Dalším hostem našich videorozhovorů je Jindřich Zechmeister, který řídí internetový obchod s digitálními certifikáty SSLmarket.cz, největšího českého distributora SSL/TLS certifikátů. Bavili jsme se o zabezpečení webu,...
  staré Jarní aktualizace Zoneru X
  Každý čtvrtrok novinky, tentokrát je to hlavně urychlení RAW, umělá inteligence při automatickém zpracování obrázků a možnost předplatné platit měsíčně. číst dál
 • číst dál
 • staré Jarní Zoner Photo Studio: Automatika s A.I., nové rozhraní a měsíční platby
  Po čtvrt roce je tu další aktualizace ZPS X • Nabízí přepracované rozhraní a nové filtry • Automatické vylepšení používá prvky umělé inteligence
  staré PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web [David Sklar / Zoner Press]
  Pokud chcete začít pracovat s PHP, nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web, tato kniha je určena právě vám. Její autor, David Sklar, vás provede všemi aspekty PHP, které jsou nezbytné k tomu, abyste mohli začít budovat dynamické webové stránky.
  staré Komiksový náčrtník [Petr Kopl / Zoner Press]
  Staňte se úspěšnými tvůrci komiksu pod vedením zkušeného komiksového výtvarníka Petra Kopla. Odhalí vám všechna tajemství tohoto specifického výtvarného odvětví.
  staré Naučte se kreslit - Kreslení zvířat [kol. / Zoner Press]
  V této obsáhlé knize najdete desítky návodů na kreslení zvířat krok za krokem ideálních pro začínající umělce. Naučíte se kreslit různé druhy zvířat od věrných portrétů domácích mazlíčků po kresby divokých zvířat ze zoo a safari.
  staré Pop-up skládanky [Helen Hiebert / Zoner Press]
  Vstupte do kouzelného světa pop-up skládanek a dalších ručně vyráběných papírových výtvorů. Autorka knihy Helen Hiebert vás provede materiály, pomůckami a základními principy pop-up skládanek a pohyblivých modelů.
  staré Programy na úpravu fotek 2: Zoner
  Pokud jste zatím mezi bezplatnými programy na úpravu fotek nenašli takový, se kterým byste byli 100% spokojení, možná je čas porozhlédnout se dál. A moc daleko to ani být nemusí. Přímo v Česku vzniká program, který je velmi komplexní, uspokojí i pokročilejší fotografy a řada z vás už si ho určitě měla i tu možnost […] Příspěvek Programy na úpravu fotek 2: Zoner pochází z Tipy jak fotit
 • Programy na úpravu fotek 2: Zoner
 • Tipy jak fotit
 • staré [aktualita] Hostingu Czechia od firmy ZONER unikly přihlašovací údaje zákazníků
  Brněnský hosting Czechia.com, který patří pod firmu ZONER, oznámil únik dat svých zákazníků. Šlo o přihlašovací údaje k e-mailovým schránkám a webhostingovým službám. Jak velké části klientů se problém týkal, firma zatím nezveřejnila. případ vyšetřuje policie. Podle vyjádření firmy únik zřejmě souvisí s pokusem zaměstnance jednoho ze zákazníků o průnik na backend hostingu: Koncem roku 2013 jsme zjistili podezřelou aktivitu na dedikovaném serveru jednoho z našich zákazníků. Na základě…
  actual not cached