Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 23.10.2019 || EUR 25,635 || USD 23,051
čtvrtek 24.října 2019, Týden: 43, Den roce: 297,  dnes má svátek Nina, zítra má svátek Beáta
24.října 2019, Týden: 43, Den roce: 297,  dnes má svátek Nina


( Nalezeno 100 článků )

staré
...chcete vědět víc?
datum vydání: 23/10/2019 10:41:55 včera Karlovarská střední škola hostila workshop zaměřený na dekoraci lázeňských pohárků
Od 14. do 18. října se na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech uskutečnil druhý workshop zaměřený na dekoraci lázeňských pohárků. Název workshopu byl Wrap me in nature a jeho cílem bylo navrhnout design pro lázeňské pohárky vytvořené na předešlém workshopu.
datum vydání: 22/10/2019 07:45:33 2 dny Dýňové workshopy
Halloween se blíží a s ním i tradiční dlabání dýní. Přijďte si vydlabat či naaranžovat svoji dýni do Belles Fleurs v Praze. Tento tradiční anglosaský lidový svátek se slaví 31.října a projevuje se dlabáním dýní a zdobením domácností podzimní výzdobou. Při této příležitosti se ve dnech 25.-31.října konají v květinářství Belles Fleurs v Praze workshopy pro děti a dospělé. Vstup na workshopy je zdarma, hradí se […]
datum vydání: 21/10/2019 05:46:15 3 dny V krizi jsme již dnes, i když ochlazení ekonomiky teprve přijde (soutěž o vstup na workshop)
O tom, kdy přijde zpomalení ekonomiky, se dnes hodně diskutuje. A odhady jsou velice různé – od pár měsíců až po 3 roky. Některé firmy si již dnes přiznávají, že se něco blíží. Většina podniků ale stále řeší spíše problémy vyplývající z růstu – hlavně nedostatek kvalitních lidí.
staré Little Big Workshop – továrna v pokoji
Kdo by nechtěl mít fungující továrnu doma na svém stole?
staré Workshop Digitální realita přináší skutečnou efektivitu
He­xa­gon Ge­o­spa­tial ve spo­lu­prá­ci se spo­leč­nos­tí Gefos po­řá­dá ve čtvr­tek 24. října 2019 v Kon­fe­renč­ním cen­t­ru Green Point, Praha–Straš­ni­ce, od­bor­ný work­shop za­mě­ře­ný na té­ma 3D mrač­na bodů. Na work­sho­pu se účast­ní­ci se­zná­mí s po­ří­ze­ním 3D ba­rev­ných mra­čen bodů, je­jich zpra­co­vá­ním a hlavě sdí­le­ním a vi­zu­a­li­za­ce­mi pro další užití. Díky tech­no­lo­giím He­xa­gon jsou nyní tyto pra­cov­ní pro­ce­sy snad­něj­ší a do­stup­něj­ší než kdy­ko­liv před­tím.
staré Odborný workshop o aspektech sociální práce ve Skotsku a v ČR zorganizovala yourchance o. p. s.
Koncem září se sešli v Paralelní Polis v Praze experti integračního projektu pro mladé z DD Začni správně se zástupci skotské platformy Elevate Glasgow. Ta sdružuje organizace aktivní při začleňování rizikových skupin do společnosti, podpoře zaměstnanosti, prevenci a léčení závislostí.
staré Tvořivý workshop: aromalampy
Světla je čím dál tím méně a do jara ještě daleko. Přijďte si... | Brno - (2019-11-10 15:00:00 - 2019-11-10 00:00:00)
staré Vítězové Rozpočti si to! si užívali hlavní ceny - workshopu v Paralelní Polis
V Paralelní Polis v Praze-Holešovicích se 9. října odehrál workshop Paralelní poznávání pro vítěze SŠ on-line hry Rozpočti si to! Zúčastnili se ho studenti 3. ročníků z VOŠ a SŠ v Českých Budějovicích a Hotelové školy Brno. Pořadatelem soutěže je yourchance o.p.s. Každoročně se hry účastní přes tisíc žáků z celé ČR.
staré Fotoreport: Prague Coffee Festival nabídl nekončící ochutnávky kávy, workshopy i latté art
O víkendu 12. a 13. října se uskutečnil již 8. ročník největšího kávového festivalu v České republice Prague Coffee Festival. Ve čtyřech halách Pražské tržnice v Holešovicích jste mohli ochutnat vynikající kávy od více než padesáti tuzemských i zahraničních pražíren...
staré Filmová hudba v Operu? Navštívili jsme Soundsgate workshop
Poslední zářijovou neděli proběhl další ze série pravidelných Soundsgate workshopů pza účasti hvězdných jmen. Vedle hollywoodského hosta Eliy Cmirala dorazil také režisér Jiří Vejdělek či držitel Českého lva Petr Wajsar. Program večer vyvrcholil slavnostním předáváním evropských ocenění EFFE významným českým festivalům.
staré Nadace Via otevírá filantropické workshopy pro školy
Nadace Via rozšířila svůj filantropický program Dobro-druzi o workshopy, které učí děti a mladé lidi dobročinnosti... Workshopy jsou určeny pro školní třídy či zájmové skupiny...
staré Přihlaste se do inspirativního workshopu Kariéra!
Budovat kariéru a přitom nezanedbávat osobní život. Vytvořit si svou osobní značku. Pracovat efektivně a rychle. Věřit si a umět překonávat překážky s lehkostí.
staré SŽDC: Dvoudenní geologický workshop v rámci projektu česko-saské spolupráce
Dvoudenní workshop projektu Přeshraniční spolupráce pro rozvoj železniční dopravy Sasko – Česká republika zaměřený na geologický průzkum se uskutečnil 8. a 9. října. Projektoví partneři a pozvaní hosté pod vedením geologů postupně navštívili více než desítku lokalit na obou stranách česko-německé hranice. Dosažené výstupy pomohou při přípravě vysokorychlostního spojení mezi metropolemi obou zemí.
staré Hrou proti předsudkům: Otevřená společnost pořádá unikátní workshop
Unikátní workshop s názvem „Hrajeme si pro lepší svět“ pořádá Otevřená společnost v rámci evropsky podporované iniciativy Gamification4Inclusion.
staré Workshop: Expertní MSA V PRAXI – listopad
[skoleni-kurzy.eu] Když běžné metody MSA nestačí Bojujete s požadavky kladenými na analýzu systému měření MSA v normách? Jsou pro vás standardní postupy těžko použitelné? Nejste si jistí v argumentaci směrem k zákazníkovi, jestli je váš měřící systém v pořádku? Máte otázky k MSA, na které se vám nedaří najít odpověď? Nabízíme Vám výjimečnou příležitost. Přijďte na náš workshop MSA v praxi a posuňte svou kompetenci na no ...SCC Partner, spol. s r.o.
staré Workshop: Expertní DOE V PRAXI – říjen
[skoleni-kurzy.eu] Za hranice statistiky Připravili jsme pro Vás unikátní akci. 3 dny našlapané zkušenostmi z oblasti realizace Design Of Experiment. Od zadání, přes návrh a realizaci až po interpretaci. Spolu. Optimalizujete proces? Hledáte jeho klíčové parametry? Přemýšlíte, jak vůbec začít? Máte pochyby při interpretaci výsledků? Přijďte si s námi ušpinit ruce a přímo si vyzkoušet věci, o kterých se jinde jen mluví. Zeptejte se na cokoliv. ...SCC Partner, spol. s r.o.
staré Workshop: Expertní DOE V PRAXI – listopad
[skoleni-kurzy.eu] Za hranice statistiky Připravili jsme pro Vás unikátní akci. 3 dny našlapané zkušenostmi z oblasti realizace Design Of Experiment. Od zadání, přes návrh a realizaci až po interpretaci. Spolu. Optimalizujete proces? Hledáte jeho klíčové parametry? Přemýšlíte, jak vůbec začít? Máte pochyby při interpretaci výsledků? Přijďte si s námi ušpinit ruce a přímo si vyzkoušet věci, o kterých se jinde jen mluví. Zeptejte se na cokoliv. ...SCC Partner, spol. s r.o.
staré Workshop: Expertní MSA V PRAXI – prosinec
[skoleni-kurzy.eu] Když běžné metody MSA nestačí Bojujete s požadavky kladenými na analýzu systému měření MSA v normách? Jsou pro vás standardní postupy těžko použitelné? Nejste si jistí v argumentaci směrem k zákazníkovi, jestli je váš měřící systém v pořádku? Máte otázky k MSA, na které se vám nedaří najít odpověď? Nabízíme Vám výjimečnou příležitost. Přijďte na náš workshop MSA v praxi a posuňte svou kompetenci na no ...SCC Partner, spol. s r.o.
staré HR Development Session v ICT Pro nabídne workshopy na personální marketing i práci s daty
Navštivte první listopadový den školicí centrum společnosti ICT Pro kousek od metra C – Opatov, kde na vás čekají odborné workshopy i bohatý networking s lektory i personalisty z různých oborů.
staré Workshop ploškové animace v Muzeu Karla Zemana
Rádi kreslíte a vymýšlíte příběhy, ale tlačí vás čas a trpělivost... | Praha 1 - (2019-10-12 10:30:00 - 2019-10-12 00:00:00)
staré Workshop koláže
Přijďte si vyrobit svou vlastní koláž pod vedením fotografky a... | Praha 8 - (2019-10-19 14:00:00 - 2019-10-19 00:00:00)
staré CCIE RS Advanced Workshop II 360 Learning Program
[skoleni-kurzy.eu] Cíle kurzuTento kurz je zaměřen pro uchazeče ve finálním stádiu přípravy na CCIE lab. Poskytuje intenzivní praktické zkušenosti zahrnující čtyři 8 hodinové a jeden 4 hodinový přípravné CCIE laby. Každý z labů je detailně vyhodnocován tak, aby kandidát měl přehled o svém výkonu, silných a slabých stránkach a mohl sledovat svůj postup. V kurzu je tak ...Alef NULA, a.s.
staré FN Brno: Naši lékaři reprezentovali Českou republiku na prestižní workshopu v Edinburghu
Jediné dvě přednášky za Českou republiku na prestižním XVIII. Mezinárodním workshopu o chronické lymfatické leukémii (CLL), který se uskutečnil v Edinburgu, přednesli odborníci z Brna.
staré Voicingers on Tour: koncerty hvězd polské jazzové vokální scény a originální workshop
Praha, 25. 9. 2019Jazzový festival Voicingers se v rámci platformy „On Tour“ chystá poprvé i do Prahy! Na pódiu pražského Jazz Docku vystoupí 10. a 11. října etablované hvězdy evropské hudební scény (Grzegorz Karnas, Grzegorz Maslowski, Szymon Mika, Mariusz Prasniewski) i mladí hudebníci, kteří před sebou mají slibnou jazzovou kariéru, a jejichž debutová alba v nedávné době obohatila polskou a českou hudební scénu (Przemek Kleczkowski, Natalia Kordiak, Marta Kloučková).Zobrazit celý článek Voicingers on Tour: koncerty hvězd polské jazzové vokální scény a originální workshop
 • Zobrazit celý článek Voicingers on Tour: koncerty hvězd polské jazzové vokální scény a originální workshop
 • staré Workshop fotografování aktu s Jiřím Růžkem
  Zveme vás na celodenní workshop fotografování uměleckého aktu, kterým... | Praha 1 - (2019-10-19 10:00:00 - 2019-10-19 00:00:00)
  staré Little Big Workshop - Screenshoty
  staré Data Management Workshop pĹ™edstavĂ­ novinky a trendy ve správÄ› podnikovĂ˝ch dat
  Konference je zaměřena na témata: datové sklady, procesy datové analýzy, bezpečná výměna obchodních dat, jejich ochrana a kybernetická bezpečnost, využití veřejně dostupných dat pro strojové učení a trénování umělé inteligence. Akce se koná ve středu 9. 10. 2019 v Praze. [ 20.září 2019 - pátek ]
  staré Data Management Workshop – Jak cenná jsou vaše data?
  Dne 9. října se v prostorách Kongresového centra City v Praze uskuteční již 14. ročník Data Management Workshopu. Návštěvníci se mohou těšit na nejaktuálnější přehled toho, kam se trend práce s daty momentálně ubírá. Program bude vycházet z tématu „Jak cenná jsou vaše data“, podíváme se i na to, co vše se z nich dá vytěžit, jak se ...
  staré FOTOEXPO láká na fotografku olympiád i na odborné workshopy
  Již sedmý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2019 se uskuteční 19. října v Národním domě na Vinohradech. Opět slibuje to nejlepší ze současné fotografie, fotografické techniky i příslušenství. Ale také mnoho inspirace a...
  staré 5G workshop
  První 5G Workshop pro bezpečnostní komunitu se zaměří na strategie a koncepce moderních komunikačních sítí - 5G, praktické příklady a kybernetickou bezpečnost. Proběhne 1. října 2019 v Praze, registrace účastníků podléhá schválení organizačního výboru...
  staré 5G Workshop - akce zaměřená na bezpeÄŤnostnĂ­ a ICT komunitu kritickĂ© infrastruktury
  První 5G Workshop organizovaný pro bezpečnostní komunitu se zaměří na strategie a koncepce moderních komunikačních sítí 5G, praktické příklady a kybernetickou bezpečnost. Workshop proběhne v úterý 1. 10. 2019 na Policejní akademii ČR v Praze. [ 17.září 2019 - úterý ]
  staré Polagraph + Kristina Odermatt - workshop BDD 2019
  Polagraph + Kristina Odermatt - workshop BDD 2019 - Bochnerův palác - areál... | Brno - (2019-10-04 10:00:00 - 2019-10-04 00:00:00)
  staré Zašívárna - workshop BDD 2019
  Zašívárna - workshop BDD 2019 - Bochnerův palác - areál Vlněny -... | Brno - (2019-10-05 10:00:00 - 2019-10-05 00:00:00)
  staré Naučte se reagovat na změny s nadhledem – ochutnávkový workshop
  Když 20. 7. 1969 přistávali první lidé na Měsíci, bylo vše pečlivě naplánováno. Za Apollem 11 stálo tisíce hodin výpočtů, nekonečně testů, obrovský tým vědců i počítače připravené na jakoukoliv chybu astronautů. I přesto přistávací modul nakonec minul plánované místo přistání o celé kilometry, počítač hlásil jednu chybu za druhou a modul mířil do místa plného balvanů. Neil Armstrong se jen nadechl, přepnul na ruční řízení a musel se plně spolehnout na intuici, zkušenost a sílu přítomného…
  staré Večerní Host Radiožurnálu - Parta lidí si užijí workshopy a dobrou pohodu, přibližují organizátoři Dnu dyslexie
  Už podesáté se v Česku bude konat Den dyslexie. Má upozornit na problémy, které mají lidé s poruchami učení, čtení, soustředění nebo řeči. Zároveň nabízí odbornou pomoc. Hostem je zakladatelka Dne dyslexie, výtvarná umělkyně Alena Kupčíková a režisér filmu Dar dyslexie Jaroslav Černý. 
  staré Replication Server 16 Workshop
  [skoleni-kurzy.eu] Kurz je určen pro administrátory, kteří potřebují provozovat replikační server pro replikace z Oracle do Sybase. V rámci workshopu se seznámí s možnostmi konfigurace replikačního agenta, včetně jeho obnovy po pádu a dalších mimořádných událostech. * Kurz je určen pro administrátory, kteří potřebují provozovat replikační server pro replikace z Oracle do Sybase. V rámci workshopu se seznámí s možnostmi konfigurace replikačního agenta, včetně jeho obnovy po pádu a dalších mimořádných událostech. Představení funkčního prostředí   Představení funkčního prostředí   Vysvětlení jednotlivých komponent a jejich nastavení   Základní konfigurace replikačního agenta   Další konfigurační parametry RAO a RS   Sledování průchodu transakce skrze systém   Error log RAO a RS   Specifické best practices   Znalost Sybase ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Cesta k obchodu ll. - praktický workshop
  [skoleni-kurzy.eu] Jedná se o praktický trénink navazující na pokročilý kurz Obchodní dovednosti II., ve kterém si získané poznatky, doporučení, strategie a techniky sami procvičíte a ověříte jejich využitelnost. Celý workshop probíhá formou modelových situací, individuálních nácviků, skupinových cvičení a rozboru video ukázek, s poskytnutím konstruktivní zpětné vazby od zkušeného obchodníka. * Jedná se o praktický trénink navazující na pokročilý kurz Obchodní dovednosti II., ve kterém si získané poznatky, doporučení, strategie a techniky sami procvičíte a ověříte jejich využitelnost. Celý workshop probíhá formou modelových situací, individuálních nácviků, skupinových cvičení a rozboru video ukázek, s poskytnutím konstruktivní zpětné vazby od zkušeného obchodníka. Obchodní prezentace   Obchodní prezentace   Komunikační cvičení   Akviziční telefonát   Problematické situace při telefonování   Příprava na jednání   Obtížné fáze obchodního jednání   Účinné zvládání námitek   Různé formy nabídek řešení pro zákazníka   Techniky uzavření obchodu   ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Jaké je to hrát v kapele? Music workshop pro děti 7-10 let
  Jaké je to hrát v kapele? Proč každá kapela potřebuje basáka a jakou... | Praha 9 - (2019-10-26 10:00:00 - 2019-10-26 00:00:00)
  staré Workshopy MediaGuru Academy chtějí inspirovat
  Andrea Janigová z Omnicom Media Group představuje vzdělávací program pod hlavičkou MediaGuru Academy.
  staré Klenová bude hostit komiksové česko-německé sympozium a výtvarný komiksový workshop s umělci
  Ve dnech 26. až 30. srpna proběhne na Klenové česko-německé sympozium na téma Faust. Akci pořádá Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace Plzeňského kraje, ve spolupráci s Centrem Bavaria Bohemia v Schönsee.
  staré Mezinárodní týden produktivity 2019: špičkoví řečníci a workshopy s lídry trhu
  Řešení tohoto úkolu lze hledat nejenom v oblasti automatizace a techniky, ale i v oblasti managementu. Mezinárodní týden produktivity IPW 2019 přináší unikátní možnost vidět a získat nejlepší světové zkušenosti v oblasti zvyšování efektivity výroby, vývoje inteligentních výrobních systémů, rozvoje lidského kapitálu, inovativních technologii a zavádění „Průmyslu 4.0“
  staré Workshop Storytelling: Martin Hak: Obluda
  „Intenzívní víkendová dílna živého vyprávění příběhů, dílna... | Brno - (2019-10-19 09:00:00 - 2019-10-19 00:00:00)
  staré Workshop: Dramamámy
  „Dramamámy jsou cyklus lekcí dramatické výchovy pro rodiče s dětmi v... | Brno - (2019-10-12 09:30:00 - 2019-10-12 00:00:00)
  staré Workshop: Roberta Štěpánková: Série workshopů tance: Improvizace a okamžitá choreografie
  „Intenzivní taneční a pohybový trénink těla pro profesionály i osoby... | Brno - (2019-10-05 10:00:00 - 2019-10-05 00:00:00)
  staré Workshop: Tomáš Wortner a Katarzyna Kamecká: Kurz fyzického divadla
  „Zveme vás na sérii pěti lekcí věnovaných fyzickému divadlu pod... | Brno - (2019-10-01 18:00:00 - 2019-10-01 00:00:00)
  staré Workshop: Patrícia Pažická: Contemporary Dance
  „Vedená forma taneční lekce, která zapojuje všechny části těla ve... | Brno - (2019-09-25 07:00:00 - 2019-09-25 00:00:00)
  staré Workshop: Ukázková lekce cyklu dramamámy
  „Dramamámy jsou cyklus lekcí dramatické výchovy pro rodiče s dětmi,... | Brno - (2019-09-14 09:30:00 - 2019-09-14 00:00:00)
  staré Workshop: Roberta Štěpánková: Hodina tance: Improvizace a kompozice
  „Otevřené lekce "Hodina tance: Improvizace a kompozice" s... | Brno - (2019-09-23 19:00:00 - 2019-09-23 00:00:00)
  staré Různorodou hudbu, semináře, workshopy a téma Srdeční záležitost nabídne letošní festival UNITED
  Město Vsetín bude od čtvrtka 22. do soboty 24. srpna hostit devátý ročník multižánrového křesťanského festivalu UNITED. Mezi letošní novinky patří koncertní worship večery, kaple s přednáškami inspirovanými stylem konferencí Ted, vlastní festivalová kapela UNITED band a téma Srdeční záležitost.
  staré Workshop - panická porucha
  Jak se zbavit panické poruchy jednou pro vždy? Na workshopu se dozvíte o... | Olomouc - (2019-08-16 17:00:00 - 2019-08-16 00:00:00)
  staré Obrazem: Workshopová rallye na Tech Days s Fortinetem a Veracompem
  Tech Days pod taktovkou Veracompu a Fortinetu přivítaly přes 45 účastníků, kterým vedle zajímavých přednášek nabídly i dramatickou bojovou hru, výklad o Rallye Dakar a jeden velice specifický workshop.
  staré Čistič Karlova mostu odměnu odmítl. Svou práci předvedl primátorovi na workshopu
  Primátor Prahy Zdeněk Hřib (piráti) Miloslavu Černému minulý týden nabídl odměnu za odstranění graffiti z Karlova mostu.
  staré Cirkusový workshop - Zlín
  Máte rádi cirkus? Rádi byste se naučili něco z cirkusových dovedností?... | Zlín - (2019-09-06 15:30:00 - 2019-09-06 00:00:00)
  staré Piece of Me: Fitness Workshop 2019 | Praha
  Piece of Me: Fitness Workshop 2019 | Praha - Taneční studio Viola - 20.9.2019... | Praha 1 - (2019-09-20 18:00:00 - 2019-09-20 00:00:00)
  staré Podujatie NGO Leadership workshop sa tento rok uskutoční v Bratislave
  Workshop sa uskutoční v dňoch 21. až 25. októbra 2019.
  staré Summer Camp v Music City: Workshop Zpívej!
  Zpívání je tvůj tajný sen? Nebo už zpíváš a chtěl by ses zlepšit a... | Praha 9 - (2019-08-28 14:00:00 - 2019-08-28 00:00:00)
  staré Summer Camp v Music City: Workshop Samurai of Singing
  Pěvecký workshop v rámci Summer Campu v Music City je určen jak... | Praha 9 - (2019-08-24 10:00:00 - 2019-08-24 00:00:00)
  staré Summer Camp v Music City: Workshop „Tvoje kapela“
  Už dlouho sníte o kapele, nebo už kapelu máte, ale potřebujete trochu... | Praha 9 - (2019-08-22 10:00:00 - 2019-08-22 00:00:00)
  staré Summer Camp v Music City: Workshop „Malí rockeři“
  Máte doma malého muzikanta, který básní o tom, že by jednou chtěl mít... | Praha 9 - (2019-08-08 10:00:00 - 2019-08-08 00:00:00)
  staré Summer Camp v Music City: Workshop Malí zpěváci
  Workshop „Malí zpěváci“ je určen pro děti, které rádi zpívají,... | Praha 9 - (2019-08-06 14:00:00 - 2019-08-06 00:00:00)
  staré Summer Camp v Music City: Workshop Kreativní hudba
  V rámci Letní hudební školy v Music City můžete navštívit workshop... | Praha 9 - (2019-07-30 14:00:00 - 2019-07-30 00:00:00)
  staré Microsoft Store dostane podporu modů do her. Uspěje jako Steam Workshop?
  Microsoft se inspiruje od Steamu a nabídne možnost modifikovat hry přímo v jejich aplikaci, kterou najdete na každém PC s Windows 10.
  staré Jak řídit firemní skupinová setkání a workshopy - Umění facilitace
  [skoleni-kurzy.eu] ...TCC, s.r.o.
  staré [aktualita] Jak prohledat všechny díly Simpsonů? Matfyz na to má nástroj a pořádá workshop
  Tým z výzkumné skupiny SIRET na katedře softwarového inženýrství Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy postupně vyvíjí a zlepšuje nástroj, který umí rychle vyhledávat videozáznamy ve velkých kolekcích. V loňském roce například vyhrál mezinárodní soutěž Video Browser Showdown v thajském Bangkoku. Tato soutěž je nyní inspirací pro podobnou lokální aktivitu. Matfyz pořádá 16. srpna workshop VideoHunter@MFF, kde se vedle přednášek o vyhledávání v audiovizuálních datech bude také v této…
  staré Citrix XenDesktop - administrace, workshop
  [skoleni-kurzy.eu] Kurz Citrix XenDesktop je určen pro systémové a síťové administrátory, systémové inženýry, konzultanty a architekty partnerských společností Citrix. * Kurz Citrix XenDesktop je určen pro systémové a síťové administrátory, systémové inženýry, konzultanty a architekty partnerských společností Citrix. úvod do produktu XenDesktop   úvod do produktu XenDesktop   konfigurace hypervisor pro Desktop Delivery   instalace a konfigurace XenDesktop   správa katalogů a skupin   monitoring XenDesktop sídel   doručování obrazu desktopu do virtuálního a fyzického zařízení   tvorba a sdílení vDisku   správa Provisioning Services   ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Oracle Database 11g - 12c Workshop: Administrace databáze – úvodní kurz
  [skoleni-kurzy.eu] V kurzu získají databázoví správci, vývojáři nebo další zájemci základní přehled o architektuře databázového serveru, o funkcích jednotlivých komponent, o instalaci a údržbě databázového systému Oracle. Naučí se vytvářet databáze, nastavovat parametry pro ukládání dat, monitorovat výkonnost databáze, spravovat uživatelská konta, zálohovat a obnovovat databáze. Pro školení je využívána poslední verze Oracle XE. * V kurzu získají databázoví správci, vývojáři nebo další zájemci základní přehled o architektuře databázového serveru, o funkcích jednotlivých komponent, o instalaci a údržbě databázového systému Oracle. Naučí se vytvářet databáze, nastavovat parametry pro ukládání dat, monitorovat výkonnost databáze, spravovat uživatelská konta, zálohovat a obnovovat databáze. Pro školení je využívána poslední verze Oracle XE. Úvod Oracle databáze, nové rysy, role adminstrátora   Úvod Oracle databáze, nové rysy, role adminstrátora   Oracle přehled a architektura   Instalace Oracle Database Software a úvodní management   Tvorba databáze, systémové slovníky   Logická a fyzická struktura Oracle databáze   Kontrolní soubory a transakční logy - význam, správa transakcí a řešení uváznutí   Nástroje pro správu DB   Správa tablespace, segmentů a volného prostoru   Správa uživatelů, profilů a rolí   Správa objektů v datbázi   Manipulace s daty - základy SQL   Základy jazyka PL - SQL   Zabezpečení databáze   Oracle*Net - komunikace klient - server   Konfigurace Oracle Shared Server   Sledování výkonu databáze   Správa Undo oblasti   Koncepce zálohy a obnovy serveru   Zálohování a obnova Oracle databáze   Základní znalost jazyka SQL ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Oracle Database 11g - 12c Workshop: Administrace databáze - pokročilý kurz
  [skoleni-kurzy.eu] V tomto kurzu si administrátoři, vývojáři nebo další zájemci o správu Oracle databází doplní znalosti o témata týkající se zálohování, obnovy, přenosu dat a základní konfigurace sítí. Získají dovednosti s použitím komponent jako Recovery manager, Resource manger, Scheduler a dalších nástrojů pro správu systémů na platformě Oracle. Dále se posluchači seznámí s automatickou správou, podporou globalizace a monitorováním i optimalizací systému a systémových prostředků. Pro školení je využívána poslední verze Oracle XE. * V tomto kurzu si administrátoři, vývojáři nebo další zájemci o správu Oracle databází doplní znalosti o témata týkající se zálohování, obnovy, přenosu dat a základní konfigurace sítí. Získají dovednosti s použitím komponent jako Recovery manager, Resource manger, Scheduler a dalších nástrojů pro správu systémů na platformě Oracle. Dále se posluchači seznámí s automatickou správou, podporou globalizace a monitorováním i optimalizací systému a systémových prostředků. Pro školení je využívána poslední verze Oracle XE. Přehled základní konfigurace sítí a databáze   Přehled základní konfigurace sítí a databáze   Konfigurace pro vícejazyčnou podporu   Základní architektura Oracle Net   Správa databáze pomocí ADDM a význam AWR, automatické monitorování a diagnostika databáze   Základní možnosti ladění výkonu pomocí nástrojů Enterprise Manager   Konfigurace sdílených serverů Oracle Shared Server   Oracle Management Server   Konfigurace a správa ASM   Strategie zálohování a obnovy   Důvody pro zálohování databáze a možnosti obnovitelnosti dat   Přehled architektury serveru Oracle z hlediska obnovitelnosti stavu databáze   Konfigurace databáze pro potřeby zálohování a obnovy Noarchivelog, Archivelog Mode   Přehled komponent nástroje Oracle Recovery Manager   Přehled a možnosti odhalení možných poruch a chyb   Metody zálohování s použitím a bez použití nástroje Recovery Manager a Enterprise Manager   Úplná obnova s použitím a bez použití nástroje Recovery Manager a Enterprise Manager   Neúplná obnova s použitím a bez použití nástroje Recovery Manager   Údržba katalogu pro Oracle Recovery Manager   Klonování databází pomocí Recovery Manager   Resource Manager - architektura, konfigurace, použití   Scheduler - architektura, konfigurace, použití   Přenos dat Použití nástroje SQLLoader   Přenos databázových prostorů mezi databázemi Export a Import   Základní znalost administrace Oracle 10g - 11g databáze. ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Workshop analogové fotografie pro dospělé
  V Muzeu Karla Zemana probíhá tohle léto ve dvou termínech (28.7.2019 a... | Praha 1 - (2019-07-28 10:00:00 - 2019-08-18 00:00:00)
  staré Big Data workshop
  Na workshopu Adastra vás zorientujeme v různých technologických konceptech, představíme rozličná cloudová a on-premise řešení a vysvětlíme, kdy a za jakých podmínek jedno z nich nebo jejich kombinaci použít - akce se koná ve dnech 11. - 12. 9. 2019 v Praze. [ 11.července 2019 - čtvrtek ]
  staré Big Data workshop
  Na workshopu Adastra vás zorientujeme v různých technologických konceptech, představíme rozličná cloudová a on-premise řešení a vysvětlíme, kdy a za jakých podmínek jedno z nich nebo jejich kombinaci použít - akce se koná ve dnech 11. - 12. 9. 2019 v Praze. [ 11.července 2019 - čtvrtek ]
  staré Probační a mediační služba: Restorativní myšlení - jednodenní workshop s Robertem van Pagée
  Projekt Na správnou cestu II uspořádal na konci června seminář vedený předním nizozemským specialistou na rodinné skupinové konference Robertem van Pagée.
  staré Jak řídit firemní skupinová setkání a workshopy - Umění facilitace
  [skoleni-kurzy.eu] ...TCC, s.r.o.
  staré Hudebně-kreativní workshop pro mládež
  Doražte nasbírat prázdninové zážitky na hudebně-umělecký workshop pro... | Praha 9 - (2019-07-29 10:00:00 - 2019-07-29 00:00:00)
  staré Pěvecký workshop pro děti a mládež
  Doražte nasbírat prázdninové zážitky na pěvecký workshop pro mladé... | Praha 9 - (2019-07-11 10:00:00 - 2019-07-11 00:00:00)
  staré Hudebně-kreativní workshop pro děti
  7.7. od 9:00 do cca 13:00 doražte nasbírat prázdninové zážitky na... | Praha 4 - (2019-07-07 09:00:00 - 2019-07-07 00:00:00)
  staré Cinema Camp - letní filmový workshop
  Vytvořte vlastní film - nikdy to nebylo snazší! Letní filmový workshop... | Praha 1 - (2019-08-19 09:00:00 - 2019-08-24 00:00:00)
  staré Workshop: Jak být vidět na Instagramu
  Workshop: Jak být vidět na Instagramu - Vzletná - 30.10.2019 v... | Praha 7 - (2019-10-30 13:00:00 - 2019-10-30 00:00:00)
  staré Workshop: Jak na reklamu na Facebooku pro pokročilé?
  Workshop: Jak na reklamu na Facebooku pro pokročilé? - Vzletná - 27.11.2019... | Praha 7 - (2019-11-27 13:00:00 - 2019-11-27 00:00:00)
  staré Workshop: Obsah pro sociální sítě
  Workshop: Obsah pro sociální sítě - Vzletná - 2.10.2019 v 13:00 Dřív... | Praha 7 - (2019-10-02 13:00:00 - 2019-10-02 00:00:00)
  staré Workshop: Píárista sám sobě grafikem
  Workshop: Píárista sám sobě grafikem - Vzletná - 13.11.2019 v... | Praha 7 - (2019-11-13 13:00:00 - 2019-11-13 00:00:00)
  staré Workshop: Základy copywritingu
  Workshop: Základy copywritingu - Vzletná - 23.10.2019 v 13:00 Během jednoho... | Praha 7 - (2019-10-23 13:00:00 - 2019-10-23 00:00:00)
  staré Workshop: Základy facebookové reklamy
  Workshop: Základy facebookové reklamy - Vzletná - 20.11.2019 v 13:00 Síla... | Praha 7 - (2019-11-20 13:00:00 - 2019-11-20 00:00:00)
  staré Herecký-pohybový workshop
  Pro účast na této dílně nepotřebujete žádnou předchozí taneční ani... | Praha 5 - (2019-09-21 00:00:00 - 2019-09-21 00:00:00)
  staré DMAIC vs. DMADV - metody řízení projektů Six Sigma kaskádový workshop
  [skoleni-kurzy.eu] Metoda DMAIC je navržena jako univerzální postup pro neustálé zlepšování existujících procesů, zvyšování úrovně kvality, bezpečnosti, ochrany životního prostředí atd. Pro navržení nových procesů slouží v upravené podobě DMADV. Obě metody patří do technik Six Sigma. Jejich výhodou je, že je lze dobře použít v každé firmě, kde řeší optimalizaci stávajících procesů, efektivitu procesů, inovace, vývoj nových produktů, ale třeba i zavedení nové výrobní linky bez toho, že musí být zavedena kompletní Six Sigma. V rámci kurzu projdeme všechny kroky a zasadíme si je do praxe jednotlivých dní zlepšovatelského workshopu. * Metoda DMAIC je navržena jako univerzální postup pro neustálé zlepšování existujících procesů, zvyšování úrovně kvality, bezpečnosti, ochrany životního prostředí atd. Pro navržení nových procesů slouží v upravené podobě DMADV. Obě metody patří do technik Six Sigma. Jejich výhodou je, že je lze dobře použít v každé firmě, kde řeší optimalizaci stávajících procesů, efektivitu procesů, inovace, vývoj nových produktů, ale třeba i zavedení nové výrobní linky bez toho, že musí být zavedena kompletní Six Sigma. V rámci kurzu projdeme všechny kroky a zasadíme si je do praxe jednotlivých dní zlepšovatelského workshopu. Inovace a flexibilita   Inovace a flexibilita   D - definuj pondělí   M - měř úterý   A - analyzuj středa   I - zlepšuj čtvrtek   C - kontroluj a řiď průběh pátek   DMADV   D - navrhuj   V - ověřuj   ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré SŽDC: Projekt česko-saské spolupráce pokračoval dalším workshopem
  V Drážďanech se 17. června uskutečnil další workshop projektu Přeshraniční spolupráce pro rozvoj železniční dopravy Sasko – Česká republika. Jeho cílem bylo představit aktuální stav projektu v oblastech dopravy, socioekonomie a geologie. Dosažené výstupy pomohou při přípravě vysokorychlostního spojení mezi metropolemi obou zemí.
  staré Workshop naučí mladých učiteľov, ako zábavne vyučovať informatiku
  Ukážky bude viesť vysokoškolský učiteľ Martin Cápay, ktorý vyučuje na bilingválnom gymnáziu a pracuje tiež ako vedúci krúžku na základnej škole, kde motivuje deti k hravému programovaniu.
  staré Dopolední host - Ekologický festival nabídne vychytávky a workshopy
  Jaký bude ekologický festival v Českých Budějovicích prozrazují zástupkyně organizačního týmu Karolína Braunová a odbornice na téma plýtvání potravinami Lada Klimešová.
  staré ArtCafé - Fotbalový turnaj a umělecký workshop pomáhají v boji s tabu duševních chorob​
  Duševní zdraví je v České republice stále velké tabu. Jak proti tomu bojuje iniciativa Umělec netrpí a fotbalový turnaj Easi Cup?
  staré Pozvánka na praktický workshop o IPv6 na Slovensku
  V úterý 25. 6. se uskuteční v hotelu Termal na střední Slovensku uskuteční praktický workshop o IPv6. Akce je určená pro slovenské ISP, ale zváni jsou všichni, kdo mají o IPv6 zájem. Pořadatelem akce je spolek Internet pro všechny, odborným garantem je ISP Alliance. Hlavním partnerem akce je společnost Energotel, která na slovenském trhu působí jako telekomunikační operátor od roku 2000 a nabízí svoje služby […]
  staré Fotografujeme noční město – workshop
  [skoleni-kurzy.eu] ...NICOM, a.s.
  staré Cirkusový workshop s klaunem Pepou
  Také jste v cirkuse vždy obdivovali dovednosti klaunů? Jejich zručnost a... | Zlín - (2019-06-07 16:00:00 - 2019-06-07 00:00:00)
  staré Nejzajímavější programy letošní Pražské muzejní noci: japonský festival, workshopy i divadelní experimenty
  V sobotu 8. června se uskuteční již 16. ročník Pražské muzejní noci. Letos se návštěvníkům zdarma, či za symbolické vstupné, otevře 70 objektů muzeí, galerií a dalších kulturních institucí, z nichž mnohé nabídnou i bohatý doprovodný program. Podívejte se na náš...
  staré Citrix XenApp 7.5 - administrace, workshop
  [skoleni-kurzy.eu] Kurz poskytuje nezbytné znalosti a dovednosti potřebné pro nasazování a administraci Citrix XenApp Serveru 7.5 pro Windows Server 2012 R2. Zabývá se instalací a administrací XenApp Serveru a jeho komponent, včetně webového rozhraní. Účastníci získají praktické zkušenosti s instalací Citrix XenApp Serveru včetně klienta a naučí se využívat administrační konzoli ke konfiguraci publikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a farmy, pravidel load balancingu, tiskáren a streaming aplikací. Kurz je určen pro IT profesionály, kteří budou zodpovědní za instalaci, konfiguraci, administraci a podporu Citrix XenApp Serveru 7.5. * Kurz poskytuje nezbytné znalosti a dovednosti potřebné pro nasazování a administraci Citrix XenApp Serveru 7.5 pro Windows Server 2012 R2. Zabývá se instalací a administrací XenApp Serveru a jeho komponent, včetně webového rozhraní. Účastníci získají praktické zkušenosti s instalací Citrix XenApp Serveru včetně klienta a naučí se využívat administrační konzoli ke konfiguraci publikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a farmy, pravidel load balancingu, tiskáren a streaming aplikací. Kurz je určen pro IT profesionály, kteří budou zodpovědní za instalaci, konfiguraci, administraci a podporu Citrix XenApp Serveru 7.5. Úvod do produktu Citrix XenApp 7.5 - architektura   Úvod do produktu Citrix XenApp 7.5 - architektura   přehled komponent a nových vlastností Citrix XenApp   Instalace Citrix XenApp   Licencování Citrix XenApp   Instalace a konfigurace Citrix klientů   StoreFront - instalace a konfigurace   Doručování aplikací a obsahu   Load Management   Konfigurace politik   Konfigurace tisku   Správa serverové farmy   Znalost administrace Windows Serveru 2012 ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Workshop – kreslení a malování s Lucií Crocro (kresba, pastel, olejomalba)
  Výtvarný workshop, 16. června 20189, 14 - 18 hod. | První termín úspěšného uměleckého kurzu kreslení a malování s lektorkou, akademickou malířkou Lucií Crocro (více o lektorce na www.luciecrocro.com) se uskuteční v neděli 16. června 2019 od 14 – 17 hodin. Seminář je určen pro milovníky umění a přírody, kteří se rádi nechají inspirovat rostlinami....
  staré Děti, čtete? Jubilejní ročník literárně-dramatického festivalu nabízí besedy i workshopy
  10. ročník tradičního literárně-dramatického festivalu pro nejmenší Děti, čtete? je zpět. Nejen v Ústřední knihovně v Praze na Mariánském náměstí čeká nejmladší Pražany od 30. května do 1. června zábava spojená s knihami.
  actual not cached