Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 18.04.2019 || EUR 25,680 || USD 22,826
pátek 19.dubna 2019, Týden: 16, Den roce: 109,  dnes má svátek Rostislav, zítra má svátek Marcela
19.dubna 2019, Týden: 16, Den roce: 109,  dnes má svátek Rostislav


( Nalezeno 100 článků )

staré
...chcete vědět víc?
datum vydání: 18/04/2019 15:21:22 včera ArtCafé - Napětí na okraji. Hranice pozemku jako hranice identity. Trecartin a Fitch vystavují v Miláně​
V milánské galerii Fondazione Prada právě probíhá výstava Whether Line americké umělecké dvojice Lizzie Fitch a Ryana Trecartina ve které se propojují hranice identity a pozemku.
datum vydání: 17/04/2019 10:54:26 2 dny Korunovační klenoty bez stání ve frontě. Zámek Kozel vystavuje dokonalou repliku českého pokladu
Bez mnohahodinových front si mohou české korunovační klenoty prohlédnout od 18. dubna návštěvníci zámku Kozel na Plzeňsku. Kromě mistrovské repliky klenotů výstava zájemcům přiblíží osobnost Karla IV. Otevřena bude do 23....
datum vydání: 16/04/2019 16:19:24 3 dny Britský velvyslanec vystavuje předměty spojené s Chaplinem
Praha - V rezidenci britského velvyslance Nicka Archera jsou ode dneška vystaveny buřinka, boty a replika vycházkové hůlky komika Charlieho Chaplina, od jehož narození dnes uplynulo 130 let....
datum vydání: 15/04/2019 16:00:44 4 dny V Moravské galerii vystavuje britský malíř Fraser Brocklehurst
Výstava Pillow talk představuje malby na textíliích od Frasera Brocklehursta v prostoru Atria. Jedná se o poslední kurátorský projekt Richarda Adama, který postupně v Moravské galeri uvedl tři autory střední generace.
staré Hudba v barvách. Vladimír Kiseljov vystavuje portréty slavných hudebníků
Podruhé se do mariánskolázeňské galerie Goethe vrací všestranný umělec Vladimír Kiseljov. Do expozice vybral svá díla, která mají vztah k městu. Jedná se o portréty slavných hudebníků, kteří město navštívili. Další články k tématu:Bílé zlato. Ve Františkových Lázních ukazují slavnou minulost porcelánuCheb se pyšní krovem, který pamatuje Karla IV., unikát připomene výstavaKopie relikviáře sv. Maura se podívá do rodiště památky v Belgii
 • Bílé zlato. Ve Františkových Lázních ukazují slavnou minulost porcelánu
 • Cheb se pyšní krovem, který pamatuje Karla IV., unikát připomene výstava
 • Kopie relikviáře sv. Maura se podívá do rodiště památky v Belgii
 • staré Hudba v barvách. Vladimír Kiseljov vystavuje portréty slavných hudebníků
  Podruhé se do mariánskolázeňské galerie Goethe vrací všestranný umělec Vladimír Kiseljov. Do expozice vybral svá díla, která mají vztah k městu. Jedná se o portréty slavných hudebníků, kteří město navštívili.
  staré Navzdory červotoči. Národní galerie vystavuje zachráněnou pietu z Bílska
  Jako dílo jarní sezony se Národní galerie rozhodla vyzdvihnout mimořádnou památku z jižních Čech. Po několika letech náročného restaurování veřejnosti poprvé představuje pozdně gotickou pietu z Bílska. Zájemci si sochu mohou prohlédnout v klášteře sv. Anežky České, kde je umístěna stálá expozice středověkého umění z Čech a střední Evropy.
  staré Mozaika - Replika Harlemu ve Švédsku i arabské řeznictví v areálu britské armády. Rakouský fotograf vystavuje soubor Potěmkinovy vesnice
  Legendu o Potěmkinově vesnici vybudované v druhé polovině 18. století na Krymu kvůli návštěvě ruské císařovny Kateřiny Veliké asi netřeba příliš připomínat. Jakou podobu má ale tento fenomén v současnosti? A kde a proč takové vesnice vůbec budují? Tuto otázku si položil rakouský fotograf Gregor Sailer a výsledkem je jeho nejnovější projekt nazvaný jednoduše Potěmkinovy vesnice.
  staré Kavárna - Ocelové pruty a masivní socha na zdi. V budějovickém Domě umění vystavuje sochař Antony Gormley
  Jeho díla byla k vidění v prestižních galeriích po celém světě, teď se představuje na jihu Čech. Českobudějovický Dům umění uvádí výstavu světoznámého britského sochaře Antony Gormleyho.
  staré Bývalá moderátorka Peříčka opět provokuje: Své bujné přednosti v bikinách teď vystavuje na Bahamách
  Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (43) nás opravdu nešetří. Od té doby, co se odstěhovala s manželem Vlastou Hájkem, synem Neviem (5) a dcerou Salmou (9) na věčně slunnou Floridu, důkladně dokumentuje svůj luxusní život za velkou louží a na sociální sítě přidává jednu žhavou fotku za druhou.
 • Zuzana Belohorcová
 • staré Muzeum Bauhausu stálo téměř 700 milionů korun, vystavuje i předměty z vily Tugendhat
  Čajové soupravy, keramiku, nábytek nebo koberce lze vidět v novém pětipatrovém muzeu Bauhausu, které bylo otevřeno ve Výmaru.
  staré Mír je síla. Yoko Ono v Lipsku vystavuje díla, která kontrastují krásu a válku
  Výstava zahrnuje lana připomínající sluneční paprsky nebo rakve, z nichž rostou citrusy a pomerančovníky.
  staré Zimní pneumatiky v letních měsících? Podívejte se, jakým rizikům se vystavujete
  Po českých silnicích jezdí cca 5,592 milionu osobních automobilů, takže pokud bychom předpokládali, že se všichni majitelé rozhodnou k jejich přezutí během dubna, zaměstnanci pneuservisů by se pravděpodobně nezastavili. Nic takového se ovšem nestane, neboť zhruba 20 až 25 % řidičů na letní pneumatiky nepřezouvá a dojíždí pneumatiky zimní. Je to ale moudré řešení?
  staré CBS Nakladatelství vystavuje v Galerii Teplice
  Česká republika - malá zemička v samém srdci Evropy, zasazená do věnce... | Teplice - (2019-04-05 09:00:00 - 2019-04-30 00:00:00)
  staré Malíř Milan Sanetřík vystavuje v Hranicích. Učím se neustále, říká v 85 letech
  /ROZHOVOR/ Malíř a fotograf Milan Sanetřík, slaví letos významné životní jubileum. A jak nejlépe oslavit 85. narozeniny než výstavou.
  staré Autoklub vystavuje historická Bugatti, vzdává poctu české závodnici
  Skutečným fanouškům značky Bugatti musí být jméno Elišky Junkové dobře známé - závodila na Type 35, mimo jiné. Autoklub ČR jí odhalil bustu a uspořádal malou výstavku historických Bugatti.
  staré Poznáte ho vůbec? Sámer Issa je blonďák, se starší letuškou (43) vystavují těla v Egyptě
  Sámer Issa (33) se experimentování s účesy nikdy nebál. Proto nás vlastně ani nepřekvapilo, když nám poslal sérii snímků z Egypta, kde momentálně spojil příjemné s užitečným a vedle práce si užívá i volných chvil s novou "kamarádkou". Sámer na nich má blond vlasy.
 • Sámer Issa
 • staré Whisky vystavuje v Bratislave fotografie z cestovateľskej závislosti
  Viac fotografií aj autorových textových spomienok ako na výstave, ktorá potrvá do 26. apríla, je v rovnomennej knihe z vydavateľstva Slovart.
  staré Stavba D11 odkryla zajímavé archeologické nálezy. Vystavují je ve Všestarech
  V Archeoparku Všestary začala o víkendu výstava Archeologický průzkum na dálnici D11 mezi Hradcem Králové a Jaroměří. Z velkého množství nálezů, které přinesl, byla dosud zpracována asi polovina, to řekl ředitel archeoparku a archeolog Radomír Tichý z hradecké univerzity, která se na výzkumu podílela. Pro veřejnost bude zřejmě nejzajímavější objev zlomek uměleckého ztvárnění lidské nohy, spodní části chodidla, pocházející z neolitu.
  staré Lucka Borhyová se vystavuje v Dubaji: Je v tom něco víc...
  Nejslavnější česká moderátorka vystavuje své vnady v Dubaji! Lucka Borhyová (40) vydatně zásobuje své fanoušky fotkami z dovolenkového ráje a dokonce připojila i záhadný vzkaz.
  staré Komiks navzdory cenzorům. Tančící dům vystavuje retrospektivu Káji Saudka
  "Chodili jsme po městě a koukali, jak Kájovy plakáty mizí, lidé si je brali domů," vzpomíná kreslířova vdova.
  staré Kladrubský hřebčín vystavuje zlatý biskupský kočár
  Kladruby nad Labem (Pardubicko) - Kladrubský hřebčín na Pardubicku představí v letošní sezoně nový exponát, zlatý biskupský kočár z první třetiny 18. století. Slavnostní kočáry...
  staré Tělo vážící 630 kilogramů. V Budějovicích vystavuje držitel Turnerovy ceny Gormley
  Tělo z masivní litiny je na výstavě horizontálně připevněné ke stěně ve výšce spícího člověka.
  staré Ekvádorská umělkyně českého původu vystavuje v Terezíně, kde ji věznili
  Přežila Terezín i Osvětim. V koncentračním táboře přivedla na svět dceru, ta ale krátce po porodu zemřela. Nyní Trude Sojka, ekvádorská sochařka a malířka s českými kořeny, vystavuje v Terezíně. Výstava dostala příznačný název Holocaust a mateřství.Další články k tématu:Ekvádorka přijela do Brna rozkrýt osudy babičky, kterou zná celý svět
 • Ekvádorka přijela do Brna rozkrýt osudy babičky, kterou zná celý svět
 • staré Ekvádorská umělkyně českého původu vystavuje v Terezíně, kde ji věznili
  Přežila Terezín i Osvětim. V koncentračním táboře přivedla na svět dceru, ta ale krátce po porodu zemřela. Nyní Trude Sojka, ekvádorská sochařka a malířka s českými kořeny, vystavuje v Terezíně. Výstava dostala příznačný název Holocaust a mateřství.
  staré Poklady z Tutanchamonovy hrobky poprvé mimo Egypt. Vystavují je v Paříži
  Za staroegyptskými poklady se aktuálně nemusíte vypravovat až ke zdroji, tedy do Egypta. Artefakty nalezené v hrobce proslulého faraona Tutanchamona jsou nyní k vidění v Paříži, svou domovskou zemi při tom mnohé z nich opustily zcela poprvé. Na výstavišti Grande halle de la Villetette je k vidění na 150 objektů, informovala agentura Reuters.
  staré Agáta Prachařová vystavuje pekáč buchet! A dcerku nechává »ušpinit«
  I když se Agáta Prachařová (33) zařekla, že dcerku Miu (1,5) nebude ukazovat na sociálních sítích, občas udělá výjimku a holčičku, kterou má s manželem Jakubem Prachařem (35), aspoň zezadu vyfotí.
  staré Muzeum umění v Olomouci vystavuje kresby i skleněné objekty Václava Ciglera
  /FOTOGALERIE/ Kresby téměř devadesátiletého sochaře, architekta a pedagoga Václava Ciglera na začátku jara obohatily Muzeum umění v Olomouci. Výstava v sále Trojlodí nabízí ucelený retrospektivní vhled do Ciglerova díla od roku 1956 až po současnost.  
  staré Jak a co sochaji ženy? Galerie v Liberci vystavuje díla 14 českých autorek
  Díla 14 českých sochařek ukazuje nová výstava Oblastní galerie Liberec. Zahrnuje asi 60 děl, od abstraktních až po figurální motivy.
  staré Národní galerie vystavuje novinky ve svých sbírkách
  Pouhé dva měsíce mají návštěvníci Veletržního paláce možnost zhlédnout výběr hlavních přírůstků ve sbírkách Národní galerie Praha z let 2013 až 2018. K vidění jsou malby Petra Brandla, grafika Albrechta Dürera, asijské tušové malby a kaligrafie i tvorba současných českých umělců.
  staré Národní galerie vystavuje novinky ve svých sbírkách
  Pouhé dva měsíce budou mít návštěvníci Veletržního paláce možnost zhlédnout výběr hlavních přírůstků ve sbírkách Národní galerie Praha z let 2013 až 2018. K vidění budou malby Petra Brandla, grafika Albrechta Dürera, asijské tušové malby a kaligrafie i tvorba současných českých umělců.
  staré Mozaika - Patřil k umělecké špičce společně s Picassem a Dalím. Průkopníka op-artu teď vystavují v Paříži
  Tvorba Victora Vasarelyho ovlivnila celou jednu generaci. Jeho dílo zasáhlo hned několik uměleckých oborů a dostalo se do normálního života. V Paříži jeho fresky vyzdobily vlakové nádraží, udělal logo světoznámé francouzské automobilce, pracoval ale i na přebalech knih a desek. Victoru Vasarelymu teď pařížské Centre Pompidou věnuje unikátní velkolepou retrospektivu, kterou svými zápůjčkami podpořilo i Muzeum umění Olomouc.  
  staré Mozaika - Vasarely patřil k umělecké špičce společně s Picassem a Dalím. Průkopníka op-artu teď vystavují v Paříži
  Tvorba Victora Vasarelyho ovlivnila celou jednu generaci. Jeho dílo zasáhlo hned několik uměleckých oborů a dostalo se do normálního života. V Paříži jeho fresky vyzdobily vlakové nádraží, udělal logo světoznámé francouzské automobilce, pracoval ale i na přebalech knih a desek. Victoru Vasarelymu teď pařížské Centre Pompidou věnuje unikátní velkolepou retrospektivu, kterou svými zápůjčkami podpořilo i Muzeum umění Olomouc.  
  staré První foglarovku před půl stoletím odložil, teď vystavuje rozsáhlou sbírku
  Skautské odznaky, ukázky komiksu Rychlé šípy, ježek v kleci z různých materiálů, mapa Stínadel či Červenáčkovo švihadlo a další artefakty slavných knižních hrdinů, které vytvořil spisovatel Jaroslav Foglar, jsou k vidění v kadaňské Galerii Josefa Lieslera. Výstava nazvaná Za Foglarem a skauty potrvá do konce března.
  staré První foglarovku před půl stoletím odložil, teď vystavuje rozsáhlou sbírku
  Skautské odznaky, ukázky komiksu Rychlé šípy, ježek v kleci z různých materiálů, mapa Stínadel či Červenáčkovo švihadlo a další artefakty slavných knižních hrdinů, které vytvořil spisovatel Jaroslav Foglar, jsou k vidění v kadaňské Galerii Josefa Lieslera. Výstava nazvaná Za Foglarem a skauty potrvá do konce března.Další články k tématu:Konec klukovského světa. Rychlé šípy ztvárnila trojice mladých herečekRychlé šípy měly být legrací na odpoledne, říká po jubileu Dlouhé BidloRychlé šípy ve Slováckém divadle míří mezi legendy, oslaví 400. reprízu
 • Konec klukovského světa. Rychlé šípy ztvárnila trojice mladých hereček
 • Rychlé šípy měly být legrací na odpoledne, říká po jubileu Dlouhé Bidlo
 • Rychlé šípy ve Slováckém divadle míří mezi legendy, oslaví 400. reprízu
 • staré Jiří Hanke vystavuje fotografie mapující život v dělnickém Kladně
  Výstava fotografa Jiřího Hankeho nazvaná Fotografie 1973–2018 začala 19. března v pražském Domě fotografie. Hlavním tématem jeho tvorby je život lidí v Kladně, který byl dlouhá léta spjat s těžkým průmyslem.
  staré P. S. Procházka v Bratislave vystavuje aj troch držiteľov Oscara
  Výstavu Peter Stanley Procházka nazval Film sk II. a potrvá do 31. marca.
  staré V Dunajskej Strede vystavuje fotograf Karaffa s charitatívnym cieľom
  A. Karaffa fotil v začiatkoch na rôznych spoločenských, cirkevných a športových podujatiach.
  staré Winternitzova vila vystavuje dokonalé modely staveb slavného architekta Adolfa Loose
  “Vítejte v mém splněném snu”, přivítal účastníky vernisáže nové výstavy Adolf LOOS Modely pravnuk původního majitele Winternitzovy vily MgA. David Cysař. Až do 16. června si zde můžete prohlédnout 13 modelů nejvýznamnějších staveb Adolfa Loose, které společně se...
  staré Širý svět Zdeňka Buriana. Obecní dům vystavuje ilustrátora dobrodružné literatury
  V Obecním domě jsou k vidění ilustrace k foglarovkám, mayovkám či knihám Jacka Londona. Zdeněk Burian jich spoustu vytvořil a spoustu také spálil.
  staré V Mostě vystavují vzácné šperky, zdobí je největší broušený granát světa
  Za přísných bezpečnostních opatření dnes mostecké muzeum vystaví unikátní soupravu šperků Ulriky von Levetzow, která loni prošla náročným restaurováním. S největší pravděpodobností je to největší světově známý soubor českých granátů, jehož součástí je i největší broušený kus na světě.
  staré V Mostě vystavují vzácné šperky, zdobí je největší broušený granát světa
  Za přísných bezpečnostních opatření dnes mostecké muzeum vystaví unikátní soupravu šperků Ulriky von Levetzow, která loni prošla náročným restaurováním. S největší pravděpodobností je to největší světově známý soubor českých granátů, jehož součástí je i největší broušený kus na světě.Další články k tématu:Krajinou českého granátu. Výlet, kde jsou výhledy cennější než pyropŠperkařská firma prosévá na Litoměřicku půdu, hledá vzácný český granátKraj rozhodne, zda se mostecká galerie sloučí s oblastním muzeem
 • Krajinou českého granátu. Výlet, kde jsou výhledy cennější než pyrop
 • Šperkařská firma prosévá na Litoměřicku půdu, hledá vzácný český granát
 • Kraj rozhodne, zda se mostecká galerie sloučí s oblastním muzeem
 • staré Trebišovské múzeum vystavuje čajníky, ktoré zbieral námorník Wilfried
  Wilfried de Meyer sa narodil v Belgicku v Antverpách. Z obyčajných zbierok sa postupne stala vášnivá zberateľská činnosť.
  staré Mozaika - Je na nás, jaká bude budoucnost, říká fotografka National Geographic Ami Vitale. Vystavuje v Praze
  Dvacet let se americká fotografka Ami Vitale věnovala reportážní fotografii, procestovala skoro stovku zemí světa a dokumentovala válečné konflikty a občanské nepokoje. Když v roce 2009 fotografovala transport čtyř bílých nosorožců ze ZOO Dvůr Králové do přírodní rezervace v Keni, změnila své zaměření na témata divokých zvířat a životního prostředí. Minulý rok zachytila poslední momenty života nosorožce Sudána, posledního samce svého druhu.
  staré Vinnetou českého umění. Obecní dům vystavuje mamutí dílo malíře Zdeňka Buriana
  Více než dvě stě děl malíře Zdeňka Buriana vystavuje pražský Obecní dům. Rozsáhlá výstava nazvaná Širým světem zavede návštěvníky do světa významného umělce, jehož kresby doprovázely knihy Eduarda Štorcha, Jaroslava Foglara nebo Karla Maye. Expozice, která některá díla na veřejnosti prezentuje vůbec poprvé, potrvá do konce června.
  staré Vyše 100 Picassových diel vystavuje Galéria mesta Bratislavy
  Obrazy sú zo zbierky Thomasa Emmerlinga, ktorý sa zúčastnil slávnostného otvorenia výstavy.
  staré Jen počkej, zajíci! Slavné kreslené hrdiny vystavuje žatecká galerie
  Před padesáti lety se zrodil fenomén sovětské animátorské tvorby, televizní seriál Jen počkej, zajíci!, který slavil úspěchy u malých i velkých diváků po celém světě. Dvojici zlotřilého vlka a slušňáka zajíce vytvořil ruský výtvarník Svetozar Rusakov, režisérem byl Vjačeslav Kotěnočkin.
  staré Vystavují BOHÉM a PUPEN
  TŘEBÍČ (ap) - Vernisáží posmrtné výstavy výtvarníků J. B. Svobody a l. P. Růžičky bude 15. března v 17.30 hodin zahájena další výstava v galerii Tympanon v prostorách třebíčského zámku.
  staré Jen počkej, zajíci! Slavné kreslené hrdiny vystavuje žatecká galerie
  Před padesáti lety se zrodil fenomén sovětské animátorské tvorby, televizní seriál Jen počkej, zajíci!, který slavil úspěchy u malých i velkých diváků po celém světě. Dvojici zlotřilého vlka a slušňáka zajíce vytvořil ruský výtvarník Svetozar Rusakov, režisérem byl Vjačeslav Kotěnočkin. Další články k tématu:Muzeum zaplnily angličáky, sběratel je shromažďoval téměř půl stoletíŽatec láká na obrazy z proslulé sbírky, jejich autory dělí sto letTechnika nesmí zcela nahradit historické exponáty, říká ředitelka muzea
 • Muzeum zaplnily angličáky, sběratel je shromažďoval téměř půl století
 • Žatec láká na obrazy z proslulé sbírky, jejich autory dělí sto let
 • Technika nesmí zcela nahradit historické exponáty, říká ředitelka muzea
 • staré Jaké doklady se vystavují za online platby? Jaké za hotovost?
  Dobrý večer, ještě v jedné věci nemám (po dnešní návštěvě finančáku) jasno. Mám stále ty samé klienty, kteří mi každý měsíc posílají platbu za služby na podnikatelský účet. Musím vystavovat jakýkoli...
  staré Goodyear v Ženevě vystavuje autonomní vůz z 50. let Golden Sahara II se svítícími pneumatikami
  Společnost Goodyear ve spolupráci s muzeem Klairmont Kollections přiváží na mezinárodní autosalon v Ženevě unikátní zrestaurovaný model. Kultovní upravené vozidlo padesátých a šedesátých let Golden Sahara II představovalo jeden z prvních konceptů autonomních vozidel. Bylo vybaveno zářícími průhlednými pneumatikami, které pro ně na zakázku vyrobila společnost Goodyear. „Padesátá a šedesátá léta byla pro společnost Goodyear obdobím intenzivní inovace. […] Příspěvek Goodyear v Ženevě vystavuje autonomní vůz z 50. let Golden Sahara II se svítícími pneumatikami pochází z auto-mania.cz
 • Goodyear v Ženevě vystavuje autonomní vůz z 50. let Golden Sahara II se svítícími pneumatikami
 • auto-mania.cz
 • staré Rodák z Medzeva Helmut Bistika vystavuje portréty vlastných celebrít
  Výstava Celebrity potrvá v Galérii Átrium do 27. marca 2019.
  staré Bibiana vystavuje diela grafického dizajnéra V. Rostoku
  Rostoku možno označiť za dvorného dizajnéra emisie zameranej na propagáciu medzinárodnej súťažnej prehliadky originálov ilustrácií detských kníh Bienále ilustrácií Bratislava.
  staré Z dopravní tepny zelený bulvár? Praha 5 vystavuje proměnu Motolského údolí
  /VIZUALIZACE/ Hluk, prašnost, mnoho starých neopravených domů, neutěšené prostředí. Okolí Plzeňské a Vrchlického ulice na území Prahy 5 není zrovna výstavním kouskem metropole. Motolské údolí se však má proměnit v rekreační oblast a zmíněné rušné silnice v městskou třídu. Druhou etapu architektonické studie nyní radnice vystavuje v Malé galerii ve Štefánikově ulici.
  staré Americká oceňovaná fotografka ohrožené přírody vystavuje v Praze
  Praha - V prostorách Czech Photo Centre v pražských Butovicích ode dneška vystavuje americká fotografka Ami Vitaleová, která se věnuje především dokumentování přírody a působení...
  staré Muzeum Kroměřížska vystavuje dřevořezby českých panovníků
  Kroměříž - Muzeum Kroměřížska dnes otevřelo výstavu kolorovaných dřevořezeb českých panovníků a jejich chotí. Návštěvníci jich uvidí více než stovku, od knížete Bořivoje...
  staré Příběhy z Vysočiny - Malířky, které vystavuje havlíčkobrodská galerie, v učebnicích nenajdeme
  Letos najdeme v našich dějinách dvě důležitá výročí s kulatou číslovkou sto, která jsou pro ženy.
  staré Ewa Farna na pláži vystavuje své boky jako skříň: Takhle si užívá relax v tropickém ráji
  Konečně i zpěvačka Ewa Farna (25) vycestovala do tepla. Ačkoliv po vzoru jiných slavných žen doposud nepředvedla své křivky v plavkách, pár pozdravů z pláže poslala.
 • Ewa Farna
 • staré V Brně vystavují kostýmy z populárních českých pohádek
  Brno - Kostýmy princů a princezen, ale i padouchů z populárních pohádek, které vznikly ve studiu Barrandov, ukazuje výstava v brněnském Letohrádku Mitrovských. Otevřená bude do 28. dubna....
  staré V Brně vystavují do pondělí orchideje a exotické rostliny
  Brno - Orchideje a další exotické rostliny mohou od soboty do pondělí vidět návštěvníci Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně. Otevírá se jen příležitostně, výstava...
  staré Moravská galerie vystavuje panelákové košile Kateřiny Šedé
  Moravská galerie od 20. února vystavuje košile s motivem líšeňských paneláků, které jsou součástí projektu Kateřiny Šedé Každej pes jiná ves z roku 2007. Košile tenkrát rozeslala na adresy brněnského sídliště, aby vyprovokovala jejich obyvatele k účasti na vernisáži v Moravské galerii.
  staré Mozaika - Objekty Bruna Gironcoliho vypadající jako obrovské hračky. Frankfurtský Schirn je vystavuje do poloviny května
  Frankfurtská galerie Schirn právě zahájila novou expozici. Vystavuje monstrózní skulptury rakouského sochaře a malíře Bruna Gironcoliho.
  actual not cached